Každá pomoc má zmysel – aj radosť obchodných domov z dobrých vecí

7. júna 2016

Aj tento rok sa konala jedinečná charitatívna akcia s názvom Parasport 24 tour 2016,  a to ako už ako 9. ročník podujatia, ktorý prebiehalo od 29.5 do 3.6.2016 naprieč celým Slovenskom.

IMG_5910 (2)OZ Parasport24 bolo založené v roku 2006 a venuje sa organizácii rôznych projektov na podporu handicapovaných ľudí, ktorí ako jednotlivci majú obmedzené podmienky na získavanie finančných a iných prostriedkov pre vlastný rozvoj. Prostredníctvom športu majú občania so zdravotným postihnutím lepšiu možnosť zaradiť sa do bežného života.

Už 9 rok realizujú najväčšie podujatia charitatívnej cyklistiky na Slovensku. Majú aj podporu pprezidenta SR Andreja Kisku. Jazdia po Slovensku a pomáhajú ľuďom, ktorí pomoc potrebujú.

Svoj mimopracovný čas venuje aj riaditeľ OD MY Tesco Bratislava Róbert Fekete pomoci neziskovým organizáciám. Venuje sa šíreniu dobrej myšlienky a pomoci  ľuďom. Popri mnohých zvučných sponzoroch sme aj my podporili OZ Parasport24  v mene TESCO Obchodných domov SR.  (Presvedčte sa na vlastné oči vo videu a vydržte do 1,58 min).

„Skvelá akcia a obrovské zimomriavky po vzhladnutí videa. Veľká vďaka Robovi, ale aj Jurajovi, Judit a Marianovi, ktorí sa k projektu pridali za všetky OD SR a podporili ho. A pravdaže Tomášovi, ktorý bez zaváhania povedal svoje „áno“ a rovnako pomohol za marketing,“ zhodnotila a poďakovala všetkým Ľubica Barčíková, Area manager for Department Stores SR.

Rodiny, ktoré sa podujatia zúčastnili,  veľmi ocenili najmä hračky, športové potreby a ďalší tovar, ktoré OD TESCO venovali.  Celkovo sa darovalo 5 prepravných klietok.  Organizácii sa odovzdala  aj  finančná pomoc v celkovej čiastke 1 000 eur v TESCO poukážkach na nákup tovaru v obchodnej sieti  TESCO.

Ďakujeme všetkým, ktorí projekt podporili!