Nepremeškajte letný výpredaj F&F so zľavami až 50 %

23. júna 2017

Pokiaľ máte radi módnu značku F&F, tak vás určite poteší, že od 21.6. začal letný výpredaj dámskej , pánskej a detskej módy. Zľavnená bude veľká časť jarného a letného sortimentu, a to počas celých piatich týždňov alebo až do vypredania zásob. Zákazníci sa môžu tešiť na zľavy až do výšky 50 percent vo všetkých obchodoch Tesco s oddelením F&F  po celom Slovensku.  

Letné výpredaje pred začiatkom leta sú populárne.                                 

Rovnako ako každý rok zákazníci vítajú možnosť nakúpiť veci krátko pred prázdninami za výhodné ceny. Mnoho ľudí zisťuje až pri balení, alebo niekoľko dní pre odjazdom na dovolenku, že im chýba nejaké letné oblečenie alebo, že deti už vyrástli z predchádzajúcej veľkosti. Takýchto zákazníkov lacnejšie ceny príjemne potešia,“hovorí Ondřej Horák, marketingový manažér značky F&F.

Dôvodom popularity módnej značky F&F je zrejmý: „Predovšetkým vďaka štýlovej móde za veľmi priaznivé ceny pre celú rodinu sa u nás značka F&F teší veľkej obľube.   Náš  široký sortiment zahrňuje mimo iného aj športovú radu F&F Active, ďalej plavky, obuv a doplnky,” doplňuje Ondřej Horák.  

F&F taktiež prináša kolekciu bytových doplnkov pod značkou F&F Home. Obe rady sú v predaji exkluzívne v obchodnej sieti Tesco. Inšpirujte sa na http://www.ffmoda.com/sk/.