Predĺžili sme termín podávania prihlášok do nášho najväčšieho komunitného programu Vy rozhodujete, my pomáhame

26. júna 2017

Chceme sa uistiť, že nikto nepremešká šancu prihlásiť sa do druhého ročníka komunitného programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“. Preto sme sa rozhodli predĺžiť termín podávania prihlášok na Slovensku do 3. júla 2017. Je to dobrá správa pre nás všetkých – máme o 7 dní viac na to, aby sme rozprávali o tejto skvelej príležitosti a podporili miestne charity a neziskové organizácie, aby sa prihlásili na pomahame.tesco.sk.

Mnohí z vás urobili veľa pre propagáciu nášho programu na lokálnej úrovni. Stretli ste sa s miestnymi komunitami, povzbudili ste ich, aby sa zapojili, podelili ste sa s nimi  o novinky o skvelých veciach, ktoré môžeme urobiť pre lokálne komunity. Ako počas prvého a druhého ročníka programu, tak aj teraz môžeme vidieť, že to, čo robí náš biznis výnimočným, sú naši kolegovia. Ďakujeme

Stále zostáva ešte zopár dní do konca podávania žiadostí a ešte stále máte možnosť podporiť propagáciu projektu rôznymi aktivitami: 

  • Informovať som miestne komunity o programe
  • Rozdať letáky s informáciami o programe
  • Podporiť svoj obľúbený projekt a napísať mail s osobným odporúčaním na jeho podporu.

Ďakujeme vám za zapojenie Tesca pri pomáhaní lokálnym komunitám a uskutočňovaní naozajstnej zmeny. Skutočne ste dobrí susedia! Toto nie je koniec programu – prosíme vás,  stále zostaňte naladení v tomto móde aj počas fázy hlasovania v obchodoch. Tu sa naskytne ďalšia príležitosť  sa zapojiť.

Toto je príležitosť pre nás všetkých, aby sme sa stali súčasťou tejto veľkej zmeny.

Po ukončení nominačnej fázy, grantová komisia vyberie najlepšie projekty. Počas októbra začne hlasovanie v obchodoch – bude to pre nás všetkých ďalšia príležitosť ako podporiť tento program.