Tesco tašky šetria životné prostredie

26. júna 2017

Ekológia v našom živote nie je vôbec bezvýznamná  – riadi náš životný štýl a musí byť našou prioritou. Už niekoľko rokov pracujeme na znižovaní negatívneho vplyvu na prírodu. Je veľmi dôležité, ako sa každý z nás stará denno-denne o životné prostredie. Jedným z mnohých spôsobov ako chrániť prírodu a tiež si uľahčiť život a spraviť si ho viac pohodlným, je využitie opakovane použiteľných nákupných tašiek, ktoré si môžete odteraz kúpiť v našich obchodoch v úplne novej verzii.

Ako môžeme chrániť naše životné prostredie v obchodoch Tesco? Mali by sme si byť navzájom vzorom a zároveň byť vzorom aj pre našich zákazníkov a odporúčať im, aby si kúpili naše znovu použiteľné ekologické tašky, ktorú budú používať pri nakupovaní po mnohé roky, namiesto jednorazových plastových tašiek. Toto malé gesto postačí, ak chceme zmeniť svoj postoj voči životnému prostrediu! 

Vieme, že naši zákazníci potrebujú pohodlie aj počas nakupovania. Preto by sme im chceli ponúknuť široký výber produktov a splniť ich očakávania. Odteraz štandardizujeme ponuku našich nákupných tašiek, ktoré ponúkame v nových farbách a s novými vzormi. V našej ponuke aktuálne nájdete:

– Bavlnené tašky – ľahko umývateľné a skladné do kabelky;

– Jutové tašky – priestranné, elegantné, vyrobené z odolného materiálu;

– Termo tašky – praktické a užitočné na prepravu akýchkoľvek mrazených výrobkov, ktoré sú k dispozícii pri chladničkách a pokladniach (v závislosti od obchodu);

– Nákupné tašky s priehradkami – ideálne pre väčšie nákupy, vďaka ktorým, môžete oddeliť ostatný tovar od čerstvých potravín, ktoré tak budú mať svoje samostatné, bezpečné miesto…

…a mnoho ďalších možností. Ak chcete vyskúšať naše nové tašky, navštívte naše obchody a vyberte si práve tie, ktoré vám najviac vyhovujú! Nech sa stanú vašimi užitočnými pomocníkmi pri každodennom nakupovaní, aby sme spoločne pomáhali chrániť naše životné prostredie!