Nové vydanie „Tesco loves Baby“ magazínu

4. októbra 2017

Začiatkom októbra Tesco uvedie nové vydanie časopisu „Tesco loves baby magazín“, prvý rodičovský titul v sektore FMCG venovaný rodičom a budúcim rodičom.

Časopis bude k dispozícii vo všetkých krajinách strednej Európy v najväčších obchodoch. Zákazníci ho môžu nájsť v detskom svete na špeciálnom stojane. Lojálni klienti, ktorí sú súčasťou vernostného programu Clubcard, si môžu kúpiť časopis za symbolickú sumu 0,01 Eur.

Časopis je súčasťou dobre premyslenej viacúrovňovej Tesco stratégie pre dieťa, ktorá poskytuje nielen  najlepšie vlastné výrobky pre starostlivosť o dieťa (vlastná značka TLB) a značkové produkty, ale tiež kladie dôraz na aspekty vzdelávania a podporuje rodičov pri výchove detí. Vďaka spolupráci s dodávateľmi detskej kategórie zabezpečíme, že náš obsah bude starostlivo napísaný a  bude spĺňať najvyššie štandardy. Ako spoločnosť Tesco sme hrdí na to, že môžeme rodičom pomôcť počas tohto  náročného, avšak tak obohacujúceho procesu stať sa rodičom.

Čitatelia si môžu vychutnať vysoko kvalitný, inšpirujúci a poučný obsah, ako aj získať odporúčania pre ich najlepší výber pri nákupe. Naším hlavným cieľom je vytvoriť emocionálne vzťahy so zákazníkmi, vybudovať dôveru, povzbudiť ich k návšteve Tesco predajní . Profesionálne články pokrývajú širokú škálu otázok týkajúcich sa dieťaťa, ako sú: tehotenstvo, výživa, starostlivosť o dieťa a príslušenstvo, vývoj, zábava (hry a hračky) a mnoho ďalších.

Prajeme príjemné čítanie.