Podporte TESCO stať sa komunikátorom roka!

5. októbra 2017

Podporte a hlasujte za TESCO v 3. ročníku súťaže s názvom HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA, ktorej zámerom je oceniť spoločnosti v rôznych kategóriách za ich najlepší komunikačný prístup so zákazníkom v Slovenskej republike. V súťaži je v kategórii Telekomunikácie aj náš TESCO mobile, za ktorého môžete tiež hlasovať.  (pozn.: pod  pojmom komunikácia treba rozumieť jednak vašu skúsenosť pri osobnom alebo telefonickom kontakte s inštitúciou/firmou, ale aj to, ako sa inštitúcia/firma prezentuje v médiách).

Za spoločnosť TESCO môžete hlasovať v rámci kategórie Obchodné reťazce, pričom hlasovanie potrvá do 15. októbra! Ak zahlasujete, môžete vyhrať atraktívne ceny ako sú víkendový pobyt pre 2 osoby v hoteli Grand Matej**** v Banskej Štiavnici, víkendový pobyt pre 2 osoby v penzióne Vesna v Novom Smokovci, smartfón Lenovo alebo smart hodinky ASUS VivoWatch.

Hlasovanie je obmedzené na jednu IP adresu raz za 24 hodín v každej kategórii. Svoj hlas preto odporúčame posielať z iných ako firemných počítačov, v prípade, ak váš kolega s rovnakou IP adresou už zahlasoval.

Ďakujeme za každý jeden hlas kolegov i zákazníkov v mene všetkých oddelení, ktoré Tesco prezentujú verejnosti ako dobrú značku a spoločnosť!