Ako nakupovať jednoduchšie a lacnejšie?

9. októbra 2017

V dnešnej dobe všetko beží tak rýchlo. Stále sme zaneprázdnení a cítime, akoby sme na nič nemali čas. Tesco vždy sledovalo a aj sleduje trendy a snaží sa rozumieť potrebám ľudí.
Z jednoduchého dôvodu – aby im uľahčilo život.

To je dôvod, prečo spoločnosť Tesco prináša služby s nenahraditeľnými výhodami. Spomeňme napríklad takú, ktorá vám pomôže ušetriť čas, námahu a v neposlednom rade aj peniaze – služba Tesco Online nákupy. Navyše, ako zamestnanec Tesco môžete využívať všetky jej výhody a získať špeciálnu zľavu 10 % na všetky svoje objednávky!

Pozrite si návod, ako aktivovať svoju 10% zamestnaneckú zľavu:

  1. Pre získanie 10 % zľavy na Tesco Online nákupy použite špeciálnu sadu kupónov, ktorú získate na personálnom oddelení alebo si ju jednoducho stiahnete TU.
  2. Pre ich aktiváciu na použitie z vašej e-mailovej adresy, stačí vyplniť svoje meno, priezvisko, e-mail a číslo zamestnaneckej karty na stránke My Tesco v časti „Zamestnanecké benefity“ alebo zašlite všetky potrebné údaje e-mailom na:  sleva@cz.tesco-europe.com.
  3. Vaše špeciálne zľavové e-kupóny môžete začať používať 1 týždeň po registrácii, od nasledujúcej stredy.
  4. Nezabudnite, že použitie 10 % zľavy je plne regulované pravidlami „Zamestnanecká zľava 10 % s Clubcard“, ktoré si môžete prečítať tu.

Ak máte aktivovanú špeciálnu 10 % zamestnaneckú zľavu, môžete začať nakupovať
a šetriť 10 % z každého nákupu. Prejdime spoločne týmito pár krokmi, aby ste videli, aké je to jednoduché:

  1. Jednoducho sa registrujte na https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-SK/
  2. Vyberte si dvojhodinový časový úsek od 8:00 do 22:00.
  3. Vyberte si zo širokej ponuky tovaru.
  4. Uplatnite svoju zľavu vo výške 5 € na prvú objednávku a nezabudnite na 10 % zamestnaneckú zľavu pri každom ďalšom nákupe.
  5. Môžete zaplatiť za tovar online vopred, alebo prostredníctvom svojej kreditnej karty pri preberaní tovaru priamo pri vašich dverách.
  6. Vychutnajte si čerstvý nákup, ktorý vám doručí váš milý kolega.

Ak ste ešte nevyskúšali Tesco Online nákupy, nezabudnite na svoju zľavu vo výške 5 € na prvú objednávku nad 23 €, ktorú si môžete uplatniť bez akejkoľvek aktivácie! Váš e-kupón kód na zľavu je:6NRS4