Týždenný horoskop pre kolegov 23. – 29.10.

23. októbra 2017

Máme začiatok týždňa a s ním aj náš pravidelný týždenný horoskop, ktorý Vás, veríme že, pozitívne naladí. Prajeme úspešný a príjemný týždeň.

Baran 20.3. – 19.4

V práci sa vám bude dariť, ale čo sa týka vašeho súkromia bude to o troch horšie. Je možné, že vaši blízki, s ktorými riešite spory, vám nebudú rozumieť. V práci pôjde všetko ľahko, spoľahnite sa na svoj rozum. V oblasti citov nerozdávajte zaručené rady. Ak ste niečo konečne ušetrili, nemiňte to bezhlavo.

 

Býk 21.04. – 21.05.

V osobných vzťahoch možno zavládlo isté napätie, ale nepoddávajte sa mu. Naopak, urobte všetko pre to, aby ste svojim blízkym dokázali, že vám na nich úprimne záleží a že sa dívate do ďalekej spoločnej budúcnosti. Nemáte pred sebou nič náročné, pokoj. Môžete vyskúšať šťastie v lotérii.
Blíženci 22.05. – 21.06.

Snažíte sa čo najviac viete, ale výsledok, ktorý by vás uspokojil nie a nie prísť. Možno je čas pozrieť sa na problémy z iného uhlu, skôr tak nájdete riešenie. Všetky začiatky sú krásne, treba sa o tom snažiť aj po tom. Ak sa dostanete do problémov s kolegami, kritiku vyslovujte konštruktívne. Viacej dohliadajte na svoje financie.

 

Rak 22.06. – 22.07.

Dajte si pozor na svoje predstavy a ich možné následky, držať sa pri zemi bude lepšie. Do cesty sa vám postaví niekoľko neprajníkov a preto by ste mali mať všetko premyslené do najmenších detailov. Ten koho ste stretli, pre vás znamená veľa. Buďte pozorní a všímajte si aj maličkosti. V obchode neváhajte použiť všetky argumenty.

 

Lev 23.07. – 23.08.

Všetko, čo si naplánujete môžete aj stihnúť, len musíte dopredu vedieť, akým smerom sa chcete uberať. V osobnom živote myslite viac na svoju polovičku, ak má váš partner o niečo iný názor, neznamená to, že chce mať pravdu, len potrebuje o veci diskutovať. Nemusíte sa hneď plašiť, ak pochybíte, všetko sa dá napraviť. Požiadajte o zvýšenie platu, ak máte pocit, že si to zaslúžite.

 

Panna 24.08. – 23.09.

Tešíte sa z úspechu, ale zabúdate na lásku. Škoda. Priatelia vám podajú pomocnú ruku, aj podporu, ale konečný výsledok stojí len na vás. Určite sa nezabudnite držať pravidiel, majú svoj význam. Skúste svoju polovičku lepšie pochopiť, naozaj žiada nemožné?Nedá sa stihnúť všetko naraz, na to nezabúdajte. Presadiť sa môžete aj vo financiách.

 

Váhy 24.09. – 23.10.

Dnes by sa vám nevyplatili žiadne zákulisné ťahy, s každým radšej jednajte na rovinu. Nevadí, že niekto nesúhlasí, ak prejavíte dostatok tolerancie a pochopenia, nájdete riešenie výhodné pre obe strany. Zamyslite sa nad tým, čo je v túto chvíľu správne. Aj problémy majú svoj význam, učte sa z nich. So zvýšeným ziskom, nemusíte hneď zvyšovať aj svoje náklady.

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

Tešte sa na skvelý deň, od rána vás prepadne dobrá nálada a budete sám optimizmus. Celkom dobre je na tom aj vaša fyzická kondícia, preto neváhajte a vyrazte niekam do prírody. Ak môžete nadviazať nové známosti, tak neváhajte. Mali by ste poriadne porozmýšľať o svojom pracovnom napredovaní. Aj láska niečo stojí, ale nemala by vás ožobračiť.

 

Strelec 23.11. – 21.12.

Doobedia venujte najmä pracovným povinnostiam a novinkami zo súkromia iných sa zaoberajte ak tak až pri poobednej káve. Váš život  ovplyvní osoba, ktorá vám udelí lekciu. Neurážajte sa, ale čerpajte z jej skúseností. Reálne priateľstvá si musíte strážiť. Situácia začína byť neúnosná, urobte niečo pre zlepšenie vzťahov v práci. Vo financiách nezaznamenáte žiadne výkyvy.

 

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Nemali by ste neustále niekoho usmerňovať v tom čo má, ale bo nemá robiť. Hľaďte si svojich vecí, viac tolerancie by vám naozaj neuškodilo. Zamerajte sa skôr na súkromný život, kde by ste konečne mali začať hľadať rovnováhu medzi kariérou a rodinou. Všetky povinnosti si dnes splňte, nič neodkladajte. Neobávajte sa stále nejakej straty, veď viete, čo robíte.

 

Vodnár 21.01. – 19.02.

V priebehu tohto týždňa sa vám bude mimoriadne dariť najmä v práci, kedy zaznamenáte úspech aj uznanie. Finančná odmena už bude len čerešničkou na torte, preto neváhajte zorganizovať malú oslavu v rodinnom kruhu. Aj v rámci rodinných vzťahov treba zapracovať na kompromise. Možno je ťažké očistiť sa z minulých pochybení, ale nevzdávajte sa. Viete pohnúť rozumom, tak do toho.

 

Ryby 20.02. – 20.03.

Ak chcete vo svojej kariére napredovať, musíte prestať prešľapovať na jednom mieste. Venujte sa novým nápadom a rozvíjajte svoje sny. Nič nie je nemožné, pokiaľ sa začnete viac snažiť a oveľa viac si veriť. Každý problém má svoje riešenie, nepanikárte. Ste pripravení na výdavky?