Týždenný horoskop pre kolegov 30.10. – 5.11.

30. októbra 2017

Baran 20.3. – 19.4

V živote málo krát vieme, čo presne nás čaká a preto by ste najmä tento týždeň mali dať na svoju intuíciu a šiesty zmysel. Stojte si za svojimi rozhodnutiami a verte, že ste sa rozhodli správne. Zvážte svoje výdavky a nevnímajte peniaze na nepotrebné veci. Radšej investujte do vašej budúcnosti. V láske prežívate šťastné obdobie, tak si ho naplno užívajte.

Býk 21.04. – 21.05.

Zbytočne sa nezapájajte do klebiet na pracovisku a medzi vašimi známymi, mohlo by sa vám to vypomstiť. Majte svoj názor a nenechajte sa ovplyvniť ostatnými. Ak túžite po úspechu a vyššom finančnom ohodnotení, musíte byť pripravený vynaložiť dosť síl na to, aby ste ukázali svoje kvality. Vaša snaha však nakoniec bude odmenená.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Tento týždeň sa pre vás bude niesť v znamení lásky. Zabudnite na všetky starosta, stres, v robote sa zbytočne neprepínajte a užite si radostné chvíle s vašou rodinou a partnerom. Potrebujete načerpať nové sily. Vyberte sa na túru, do hôr alebo si doprajte odych vo wellness.

Rak 22.06. – 22.07.

Tento týždeň nepôjde podľa vašich predstáv. Budete musieť riešiť nečakané situácie a výdavky. Dávajte si pozor, komu dôverujete. Nie každý má s vami tie najlepšie úmysly. V láske sa snažte robiť s partnerom kompromisy. Záleží aj na tom, čo vy chcete, nemusíte sa mu vždy prispôsobovať.

Lev 23.07. – 23.08.

Celý tento rok sa pre vás nesie v znamení šťasteny. Máte okolo seba ľudí, ktorým na vás záleží. Dávajte si pozor v oblasti financií a myslite viac do budúcnosti. Riaďte sa svojimi pocitmi a robte to, čo vás baví a na čom vám záleží. Nebojte sa vyjsť zo zabehnutých koľají a meniť pravidlá.

Panna 24.08. – 23.09.

Aj keď sa počas týždňa objavia určité problémy, budete prežívať jeden z tých krajších a úspešnejších týždňov v tomto roku. Nezabúdajte, že aj keď spravíte chybu, vždy ju môžete napraviť a získať skúsenosť do budúcnosti. S partnerom skúste posilniť váš vzťah oddychovým spoločným víkendom v prírode.

Váhy 24.09. – 23.10.

Dobrí priatelia sú tí, ktorí pri vás stoja v dobrom i v zlom. Nenechávajte si problémy sami pre seba a neduste v sebe nevypovedané pocity. Ak budete úprimní k sebe samím a aj k ostatným, budete sa cítiť lepšie. Dnes by sa vám nevyplatili žiadne zákulisné ťahy, s každým radšej jednajte na rovinu. Dávajte si pozor na svoje výdavky, vždy je dobré nechávať si istú finančnú rezervu, ktorá sa vám neskôr môže zísť.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Čaká vás veľká príležitosť v práci, ktorú by ste nemali odmietnuť. Oplatí sa vám nielen finančne, ale tak isto získate nové skúsenosti a budete mať možnosť spoznať nových ľudí. Popri vysokom pracovnom tempe nezabúdajte na oddych. Večer pri knihe a sviečke alebo horúci kúpeľ vám pohladia telo aj dušu.

Strelec 23.11. – 21.12.

Počas tohto týždňa vám bude robiť najväčší problém vasa koncentrácia. V hlave vám víria rôzne myšlienky, nápady a posledné na čo máte chuť myslieť sú pracovné povinnosti. Doprajte si oddych a strávte čas so svojimi blízkymi, ktorých vasa prítomnosť poteší a vyčaruje im úsmev na tvári.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Máte chuť riskovať aj keď dopredu neviete, čo môžete očakávať. Verte svojej intuícii, ale buďte pripravený tak ako na úspech aj na zlyhanie. Nad všetkým príliš premýšľate a vaše myšlienky vás často pohltia. Skúste spomaliť a užívať si chvíle s vaším partnerom.

Vodnár 21.01. – 19.02.

To, čo tento týždeň najviac potrebujete je oddych a kľud. Máte za sebou náročnejšie obdobie, preto by ste si mali dopriať relax a venovať sa sebe a svojim záľubám. Aj keď sa vám v láske v poslednom období príliš nedarí tak nezúfajte. Možno práve tento týždeň stretnete niekoho, koho už dlho hľadáte.

Ryby 20.02. – 20.03.

Čaká vás týždeň plný zmien. Prekvapia vás zmeny v práci, ktoré ale budú vo váš prospech. Budete sa cítit plný energie a nápadov. Strávte svoje voľné chvíle s rodinou a venujte sa záľubám, na ktoré ste dlhšie nemali čas. Láske dajte voľný priebeh. Ak sa v dlhodobom vzťahu necítite dobre, možno je aj v tejto oblasti vhodný čas na zmenu.