Tesco sa mení na kráľovstvo hračiek

3. novembra 2017

Predajne nášho reťazca sa od konca októbra premenili na obrovské vianočné kráľovstvá hračiek. Rodičia u nás  nájdu najväčší výber darčekov pre malé aj veľké deti – od drevených stavebníc, filmových hitov, cez bábiky až po najnovšie stavebnice LEGO.

„Podľa prieskumov si rodičia vyberajú veľké prekvapenia pre svoje ratolesti najradšej niekoľko týždňov vopred. Menšie darčeky zákazníci potom vyhľadávajú tesne pred Štedrým dňom. Aj preto sme našu ponuku najobľúbenejších hračiek odštartovali už koncom októbra. Tak budú mať naši zákazníci dostatok času vybrať tie najlepšie prekvapenia pre svojich najbližších a splniť čo najviac želaní z listov Ježiškovi,“ uviedla PR manažérka Lucia Poláčeková.

Hitom budú tento rok exkluzívne hračky za atraktívne ceny predávané len v našej sieti predajní ako napríklad Barbie 3-poschodový domček či množstvo hračiek privátnej značky Carousel za skvelé ceny od detskej kuchynky, autíčok, bábík či drevených vláčikov. Vo vianočnej ponuke nebudú chýbať ani najnovšie stavebnice LEGO, ktoré patria každoročne k najpredávanejším darčekom po celom Slovensku.

Tipy na vianočné darčeky pre deti:

Veľká drevená kuchynka Carousel ponúka skutočnú interakciu pre vaše deti, ktoré sa vám motajú pod nohami  vo vašej kuchyni pri varení. J Súčasťou tejto detskej kuchynky je, samozrejme, rúra na pečenie, mikrovlnná rúra, práčka a hodiny s otočným ciferníkom. V balení nájdete panvičky, príbor a jedlo na prípravu. Cena kuchynky je 64,99 €.

Jedným z darčekov, ktorý poteší chlapcov vo veku od  3 rokov, je Carousel Hasičská stanica. Pomáha rozvíjať detskú fantáziu a predstavivosť. Manipulácia  s otváracími i zasúvacími dverami zlepšuje jemnú motoriku a zvukové efekty umožňujú deťom cítiť sa ako ozajstní hrdinovia! Vďaka vysielačke, ktorá je súčasťou hračky, môžu nahlásiť okamžitý výjazd vozidiel z oboch garáží. Akcia sa začala! Cena stanice je 27,99 €.

Veľká drevená železnica Carousel, ktorá nikdy neomrzí, je zábavou pre malých i veľkých. Súprava, ktorá obsahuje až 150 dielikov, umožňuje dieťaťu postaviť si dráhu pre svoje vláčiky aj s mostmi, stromami  a postavičkami podľa svojich predstáv. Rozvíja kreativitu, zlepšuje logické a priestorové myslenie. Vláčikohry z dreva patria medzi najobľúbenejšie hry nielen medzi deťmi, ale vrátia do detstva aj dospelákov. Vagóny sú pripravené na svoju okružnú jazdu, zdolajú stúpanie i nepriaznivé počasie. Vhodné pre deti od 3 rokov. Cena železnice je 59,99 €.

Super luxusná 3-poschodová mestská vila pre bábiky Barbie s ružovými stĺpmi, s jedálňou, kuchyňou,  obývacou izbou, spálňou a kúpeľňou, ktorá je zariadená dokonca vírivkou.  Stačí zazvoniť na zvonček a vstúpiť do moderného kráľovstva bábik. Vhodné pre deti od 3 rokov. Exkluzívne v Tescu. Cena domčeka je 159 €.

Auto na diaľkové ovládanie Carousel PAGANI HUAYRA v športovom čierno-bielom vyhotovení s vertikálne otváracími dverami je snom každého chlapca. S dosahom až 30 metrov je prispôsobené na rýchlu jazdu, manévrovanie medzi prekážkami a nakoniec zdoláva aj cieľovú rovinku.  Hračka je vhodná pre staršie deti, najlepšie vo veku od 6 rokov. Cena auta je 24,49 €.

Dvojnásobnú radosť ľahko urobiť bábikami – párikom dvojčiat Carousel EMMIE&EDDIE. Sú 30 cm vysoké a obidvom prináleží  fľaštička s mliečkom. Dvojčatá čakajú na novú maminku, ktorá ich nakŕmi. J Cena balenia dvojčiat je 19,99 €.

LEGO DUPLO Pizzeriu si zamilujú tí najmenší. Servírovanie lahodnej pizze priamo z rúry vo farebnej reštaurácii pobaví nielen dievčatá, ale určite aj chlapcov. Malí majitelia môžu prijímať objednávky tejto talianskej pochúťky cez telefón a následne ju doručiť na miesto na bicykli. Obsahuje 3 figúrky a je vhodné od 2 do 5 rokov.  Cena je 23,99 €.

 Hra na zlodejov a policajtov bude pre chlapcov vo veku od 5 do 12 rokov vždy atraktívna. Dolapenie zlodeja, ktorý prepadol LEGO CITY Transportér na peniaze, nie je ľahké. Zlodej nakladá sejfy na ručný vozík a s páčidlom v ruke uniká.  Len šikovný a skúsený policajt vie, ako dolapiť zlodeja s úlovkom. Súčasťou transportéra sú putá, štyri drahokamy, batoh a bankovky. Cena je 9,99 €.

Novinke v podobe 50 cm figúrky z legendárnej ságy Star Wars sa určite poteší nejeden malý aj veľký filmový fanúšik. Bezpečnostný Seal Droid pod kódom K-2S0 sa pripravuje na svoju novú misiu. Darček vhodný od 3 do 99 rokov. Cena figúrky je 23,99 €.

Hračky sú k dispozícii priamo v predajniach Tesco a niektoré z nich aj na stránke online nákupov- Tesco potraviny domov.