Týždenný horoskop pre kolegov 6.11. – 12.11.

6. novembra 2017

Baran 20.3. – 19.4

Pokúste sa vynaložiť všetko úsilie na dosiahnutie aj tých najtajnejších plánov, veď stačí už iba krôčik a môžete dosiahnuť až na vrchol. Dobre si premyslite, či aj naďalej necháte osoby, ktoré vám nie sú až tak blízke zasahovať do svojho života. Investujte len do obchodu, ktorý je istý.

Býk 21.04. – 21.05.

Bude to priaznivý týždeň, ktorý vás poteší. Podarí sa vám všetko na čo siahnete, čo si hneď naplánujeze a aj tak ešte ušetríte voľný čas pre svoje záľuby. Nebojte si vyraziť si do spoločnosti, na party a pokojne aj medzi nových ľudí, môžete nájsť svoju spriaznenú dušu a samozrejme skvelú zábavu.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Ak sa budete naozaj snažiť a vaša snaha zožne úspechy. Ak vás niekto vystrelí na vyššiu pozíciu, tak si dajte pozor, aby ste sa nad nikoho nevyvyšovali, stretli by ste len s odsúdením a po obdive by nezostalo ani stopy. V osobnom živote si ujasnite, čo je pre vás dôležité. Stojte oboma nohami pevne na zemi.

Rak 22.06. – 22.07.

Práce budete mať vyše hlavy a nezostane vám čas nazvyš pre váš súkromný život. Ale niekedy je potrebné urobiť takúto obeť.  Ak to svojej polovičke správne vysvetlíte, že ešte nejaký čas potrebujete na realizáciu všetkých svojich plánov, určite vás pochopí. Nepoľavte, časom sa všetko utrasie.

Lev 23.07. – 23.08.

V pracovnej sfére  bude všetko v najlepšom poriadku, nebojte sa žiadnych nepríjemností, ani problémov. Vaši kolegovia budú pre vás nápomocní a dostanete podporu aj od rodiny. Na oplátku sa starajte o druhých viac ako seba. Aj po finančnej stránke sa vám bude dariť.

Panna 24.08. – 23.09.

V každej rodine sa občas vyskytujú hádky. Netreba im však pripisovať až taký význam, ako by sa možno mohlo na prvý pohľad zdať. Niekedy je to len spôsob ako sa vyventilovať z každodenného stresu. Berte v úvahu, že ráno je múdrejšie večera a riešte veci z hladnou hlavou.Hneď to bude lepšie.

Váhy 24.09. – 23.10.

Máte naozaj skvelé nápady, čo ocení aj váš šéf. Je skvelé je mať z toho radosť, ale zostaňte radšej pri zemi. Vaše plána do budúcnosti sú plné optimistických plánov, ktoré sa aj naplnia. V partnerskom vzťahu je to naozaj všetko na dobrej ceste, aby ste pomaly urobili ďalší krok na spoločnej ceste životom.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Naučte sa odpovedať nie na veci, ktoré sú menej podstatné, zamerajte sa skôr na dotiahnutie dokonalosti v tých  najdôležitejších. Využite priaznivé obdobie čo najviac vo svoj prospech a vyťažte z toho hoc aj povýšenie. Čakania v úzadí už bolo dosť. Vystúpte z tieňa.

Strelec 23.11. – 21.12.

Naozaj sa vôbec nerozčuľujte, ak chcete myslieť jasne, treba byť v pohode. Na problémy z minulosti sa pozerajte s odstupom a riešenie sa vám same ponúkne. Emócie sú dôležité, ale prehnané prejavy sú niekedy viac na škodu ako na úžitok. Venujte všetky sily dôkladnému plánovaniu.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Nezaznamenáte výraznejšie zmeny. Ak chcete dosiahnuť viac, musíte si stanoviť nové ciele. Už nejaký čas prešľapujete na jednom mieste. Ale bez vánku sa ani lístok nepohne. Odhodlanie začať niečo nové, vám dodá novú chuť do života. Ale stále majte na mysli nepúšťať sa naraz do všetkého, vytýčte si jeden cieľ.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Ak sa vyhnete nepodstatným nedorozumeniam, máte šancu prežiť skvelý deň v kruhu svojej rodiny a priateľských kolegov. Nemali by ste zabúdať, že akcia vyvolá reakciu a pokiaľ sa vy budete k svojmu okoliu správať milo, oplatia vám to rovnakou mincou.

Ryby 20.02. – 20.03.

V kolobehu všetkých povinností nezabúdajte na svoj osobný život. Niekedy je dobré urobiť to najdôležitejšie a čo najskôr ísť domov a venovať sa svojím najbližším. Mali by ste si častejšie pripomínať, ako je vám s nimi dobre. Neprepínajte sa a uvedomte si svoje fyzické limity.