Týždenný horoskop pre kolegov 13.11. – 19.11.

13. novembra 2017

Baran 20.3. – 19.4

Ak si budete robiť plánujete, čo by ste podnikli, nezabudnite do svojich plánov zahrnúť prechádzku v prírode. Pri prechádzke prírodou si najlepšie oddýchnete, vyčistíte hlavu, získate novú energiu a kvalitne strávite čas so svojimi blízkymi.

Býk 21.04. – 21.05.

Naložili ste si na plecia oveľa viac ako viete zvládnuť. Prestaňte byť tvrdohlavý a zahoďte svoju pýchu a poproste o pomoc. Získate čas, budete sa môcť lepšie rozhodnúť a v konečnom dôsledku vám to pozitívne ovplyvní váš osobný život. Nezabudnite za pomoc poďakovať.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Nedovolte aby vám hocikto zasahoval do vašeho súkromia, nebodaj práce. Dobre zvážte komu sa zveríte, aby sa veci neobrátili proti vám. Osud máte vo svojich rukách. Vy ste ten ktorí určí hranicu vašej tolerantnosti.

Rak 22.06. – 22.07.

Zmena je život. Nebráňte sa jej. Treba sa pohnúť z miesta. Stanovte si nové ciele, určite máte na viac.Stačí si len trochu veriť. Motivujte sa u skúsenejších a vaše sny sa vám začnú plniť.

Lev 23.07. – 23.08.

Dopočujete sa o veciach, ktoré sa vás týkajú, ale nemali ste ich počuť. Budú sa týkať vašej práce a nebudú pozitívne. Dôkladne zvážte ako s nimi budete nakladať. Treba zachovať rozvahu a chladnú hlavu. Negatívne pocity sa snažte neprenášať na svojich blízkych

Panna 24.08. – 23.09.

Neponocujte, inak sa to prejaví na vašom pracovnom výkone. Spomaľte tempo, niektoré pozvania radšej odmietnite a skúste viac oddychovať a relaxovať. Dajte na svoj šiesty zmysel, ktorý vám pomôže pri dôležitých rozhodnutiach v práci.

Váhy 24.09. – 23.10.

Dajte všetkým najavo, prečo je dobré sa tešiť aj z malých vecí. V práci bude všetko prebiehať hladko, bez väčších komplikácií. V osobnom živote zažijete niečo neobyčajného. Stále majte na mysli, že pohoda a súlad sú dôležité piliere pre pokojný rodinný život.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Máte priaznivé podmienky spoznať  nové nepoznané cesty. Možnosti, ktoré sa vám naskytnú , neváhajte využiť vo svoj prospech. Verte svojej intuícií, ktorá pre vás bude vodítkom, a pomôže vám ísť správnym smerom, aby ste získali čo najviac. Stretnete spriaznenú dušu, pozor na to aby ste ju od seba neodohnali.

Strelec 23.11. – 21.12.

Nájdite si čas povenovať sa duševnej očiste a nalaďte sa pozitívne. Buďte trpezlivý a to hlavne v chvíľach, keď sa ostatný spiknú proti vám.  Spravodlivosti sa vám učiní za dosť. Pevne stojte za svojim názorom.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Vyhnite sa spoločnosti zle naladených ľudí. Dajte prednosť optimistickým veciam a ľuďom s dobrou náladou a načerpajte z nej aj pre seba. Dodá vám silu na každý deň. Nepodľahnite vnútornému nepokoju, bojujte proti nemu zo všetkých síl.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Pozitívna nálada je pre vás plus a nepokazia vám ju ani reči neprajníkov. Najlepšie urobíte ak ich budete ignorovať a tým im zoberiete vietor z plachát. Odíďte z práce o niečo skôr a pripravte príjemné prekvapenie pre svoju lásku.

Ryby 20.02. – 20.03.

Osud je k vám priaznivo naklonený, neváhajte to využiť vo svoj prospech v plnom rozsahu. Máte dostatok energie, množstvo skvelých nápadov, tak sa nenechajte ničím brzdiť,  ani neprajníkmi vo vašom okolí. Nepodľahnite strachu s verte si .