Buďte medzi prvými, ktorí odhalia tajomstvo vianočnej reklamy Tesco

14. novembra 2017

 

Už 16. novembra sa v televízii po prvý krát odvysiela špeciálna vianočná reklama, ktorá odštartuje začiatok našej vianočnej reklamnej kampane.

V tomto roku budú Tesco Vianoce opäť Čarovné – pripomínajúc nám, že skutočné tajomstvo Vianoc spočíva v nádherných, spoločne strávených chvíľach so svojimi najbližšími.  Všetky tie vône vianočného pečiva, ktoré s láskou pripravili naše maminy, svetielka žiariace na vianočnom stromčeku, ktorými ich ozdobili naši ocinovia a úprimná radosť v očiach  detí, ktoré čakajú na moment, kedy môžu preskúmať prekvapenia, ktoré ležia pod vianočným stromčekom.

A hlavne deťom je venovaná naša najväčšia vianočná reklama! Keďže si myslíme, že nemôžu byť väčší odborníci na hračky ako deti, pozvali sme ich do jedného z našich obchodov Tesco, aby si vybrali tie hračky, ktoré by najradšej našli pod vianočným stromčekom. A čo nasledovalo? Pozrite si v našej vianočnej reklame!

Len pre vás sme si pripravili video aj s komentárom od riaditeľa Customer tímu  Olína Nováka, ktorý sa s vami v ňom podelí o tajné zákulisné informácie ;-).

Experti na hračky – naša nová vianočná reklama. Ako sa vám páči?

V rámci kampane sme natočili celý set videí, v ktorom Tesco hračky prechádzajú testovaním detí. Ako dopadol test požiarnického autíčka? Pre viac videí navštívte tesco.sk/sezona/vianoce/kniha/intro/