Týždenný horoskop pre kolegov 20.11. – 26.11.

20. novembra 2017

Baran 20.3. – 19.4

Tento týždeň nebude až taký, ako ste si predstavovali, ale je možné, že ste si to spôsobili len vy sami. Ak máte pocit, že je toho na vás priveľa, tak treba jednoducho poľaviť, nemusíte všetko stihnúť a doviesť do dokonalosti, potom sa len zbytočne stresujete.

Býk 21.04. – 21.05.

Premýšľate, či sa môžete venovať len veciam, ktoré milujete? Samozrejme, že áno, ale musíte do týchto aktivít zapojiť aj vašich najbližších. Minimálne partnera a keď tak aj deti. Stále zabúdate na to, že spoločné ciele vás len zblížia. S priateľmi sa môžete zabaviť až večer.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Nič, čo sa stane, nie je neriešiteľné, tak hlavne zachovajte pokoj. Pri problémoch je najlepšie nechať všetko chvíľu tak, veď ráno je múdrejšie večera a naozaj sa vám vyplatí poriadne si premyslieť ďalšie kroky a poučiť sa z vlastných chýb.

Rak 22.06. – 22.07.

Využite všetok svoj voľný čas na načerpanie novej energie a prepotrebnej energie. Ťažké dni už máte za sebou, takže sa nemáte čoho obávať. Snažte sa byť čo najviac s rodinou, aj so svojou polovičkou, prospeje vám ich prítomnosť.

Lev 23.07. – 23.08.

Neposudzujte partnera podľa predstáv, ktoré vám do hlavy vtĺkajú romantické seriály či knihy. Ak sa naučíte vnímať realitu takú, aká je, tak si začnete vážiť viac nielen polovičku, ale aj samých seba.

Panna 24.08. – 23.09.

Tento týždeň by mal byť pre vás skutočne zaujímavým, prepadne vás umelecká múza a niektorým tým prekvapíte. Neobávajte sa konfliktov, žiadne nehrozia, naopak, večer určite prijmite pozvanie do spoločnosti.

Váhy 24.09. – 23.10.

Ak na vás doľahne kríza a budete mať sklon prepadať smútkom, neváhajte a vyrazte do spoločnosti, alebo do prírody, alebo niekam, kde vaša duša vždy pookreje. Pokiaľ ide o lásku, tam treba už len vydržať, ako sa k otázke budúcnosti vyjadrí vaša polovička.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Tento voľný deň môžete stráviť presne tak, ako si to vy sami želáte, nenechajte nikoho, aby plánoval za vás. Potom by sa mohol oddych minúť účinkom a neustále škriepky – kto z koho, by vás veľmi vyčerpali. Je dôležité, aby ste sa venovali najmä partnerovi.

 

Strelec 23.11. – 21.12.

Neváhajte naplno využiť spoločenský týždeň, ktorý vás čaká. Stretnete mnohých nových ľudí, ktorí môžu váš život len a len obohatiť. Ak by sa vyskytlo nejaké citové napätie vo vzťahu, mali by ste sa otvorene porozprávať, v čom tkvie váš problém.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Po prebudení sa budete hnevať na celý svet, ale čo najskôr v sebe potlačte pocity sebaľútosti, nemali by význam. Oveľa lepšie bude zavolať priateľom alebo rodine a vyraziť s nimi za zábavou a oddychom

Vodnár 21.01. – 19.02.

Doma vládne pohoda, nekazte si to neustálymi myšlienkami na prácu. Skúste sa zamerať aj na svoju životosprávu, sami viete, kde máte medzery a kde by ste mali čo zlepšovať. Ak sa neviete donútiť sami, presvedčte aj priateľa.

Ryby 20.02. – 20.03.

Nerobte si nové nádeje na lásku, či ste už nezadaní alebo vo vzťahu, črtá sa len možnosť priateľstva. Na druhej strane, už čoskoro vás čaká obdobie plné zmien a vy sa musíte starostlivosť pripraviť na to, ako naložíte s príležitosťami, ktoré sa vám na prvý pohľad nie veľmi pozdávajú.

 

Zdroj: internet