Oslava 10. Výročia DC Prešov.

27. novembra 2017

Sviatok 17. Novembra je pre mnohých sviatkom zapísaným v kalendári  ako deň boja za  slobodu a demokraciu.

Pre nás, kolegov a kolegyne z Distribučného centra to však bol deň, kedy sme sa prišli zabaviť do kultúrneho domu v Kendiciach a tak spoločne osláviť 10. výročie založenia Distribučného centra v Prešove.

Keď sme začínali v roku 2007 veľa z nás ani netušilo, že budeme dnes oslavovať svoje desaťročné pôsobenie v distribúcii.  Na základe rozhodnutia vedenia spoločnosti sa distribučné centrum v roku 2015 presunulo, rozšírilo a zmodernizovalo. Nové prešovské distribučné centrum sa z priestorov v Nižnej Šebastovej presunulo do areálu LCP Petrovany. Vďaka týmto novým priestorom sa skladová plocha zvýšila z doterajších 4900 metrov štvorcových na 6700 metrov štvorcových.

Z distribučného centra tak dennodenne už desať rokov putujú čerstvé i trvanlivé potraviny do obchodov spoločnosti Tesco na východnom aj časti stredného Slovenska.

A sme to práve my, ktorí tvoríme túto desaťročnú históriu, v spomienkach, v zážitkoch a v našich výsledkoch.

Tento piatkový večer sme teda začali veľkolepo – s prípitkom, slávnostným obedom a krásnou ružou ako voňavou ozdobou večera, ktorou naši senior manažéri obdarovali kolegyne pri príchode.

Slávnostným príhovorom generálneho manažéra p. Petra Švacha, ktorý s nami otváral  distribúciu pred 10. rokmi, sme si pripomenuli dôležité míľniky, ktoré sme spoločne v distribúcii dosiahli. Milé spomienky zo spoločných podujatí sme si pripomenuli i v krátkom videu,  kde sme mohli vidieť ako sme sa mnohí po tých 10. rokov i zmenili …

Nezabudli sme oceniť kolegov a kolegyne, ktorí s nami zotrvali od našich začiatkov a tento rok oslavujú svoje desaťročné pôsobenie vo firme.

Oslavu obohatila kultúrnym programom  tanečná skupina Charmey, ktorá nám predstavila svoje vystúpenie v štýle latino tanca a rozosmiať a pobaviť nás prišiel známy ľudový rozprávač Jožko Jožka. V rámci večera okrem dobrého jedla a skvelej hudby sme si mohli svoje šťastie vyskúšať v hre Bingo, kde okrem iných cien naša kolegyňa vyhrala nový televízor. Sladkou odmenou pre nás, ktorí sme nevyhrali bola torta, ktorá predstavovala vizuál nášho súčasného distribučného centra.

A ako sme sa bavili počas celého večera?

Nech za nás povedia tieto fotografie ..

Fotogaléria z oslavy: