Týždenný horoskop pre kolegov 27.11. – 3.12.

27. novembra 2017

Baran 20.3. – 19.4

Aj organizácia v medziľudských vzťahoch je dôležitá, tak sa snažte v práci skončiť čo najskôr, aby ste mohli ísť domov o všetkom popremýšľať. Večer zvolajte svojich milovaných a spravte si rodinnú poradu. Hlavne ale pokoj a nezabudnite, že každý názor je dôležitý.

Býk 21.04. – 21.05.

Zažiarite ako slniečko a nakazíte tým aj svoju polovičku. Bodaj by ste si takéto šťastie udržali čo najdlhšie, presvedčíte sa, že to všetko vlastne záleží len na vás. Zapamätajte si to a riaďte sa tým čo najčastejšie.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Čaká vás dôležitý rozhovor a ak ho d opäť odsuniete, tak si poriadne zavaríte. Nebojte sa, stavte na úprimnosť a porozumenie, už čoskoro sa vám táto dobrá stratégia stonásobne vráti. Ak sa aj doma vyskytnú menšie búrky, nechajte ich tak. Aj vaša polovička má právo na zlú náladu.

Rak 22.06. – 22.07.

Neprepínajte svoje sily a nenakladajte si na plecia viac, než ste schopní uniesť. Zavalila vás práca, problémy doma a ešte aj priatelia žiadajú neustále rady Prestaňte sa tváriť, že ste vždy pripravení a po ruke a dajte jasne najavo, že aj vy ste len človek.

Lev 23.07. – 23.08.

Určite je pre vás najlepšie chytiť sa každej novej šance, ale nemali by ste to urobiť bez rozmyslu. Nie každému môžete úplne veriť a tak dnes platí viac než inokedy dôveruj, ale preveruj. Do ničoho sa nenechajte nútiť, aj keď vás budú presviedčať, že nič lepšie si nemôžete priať.

Panna 24.08. – 23.09.

V práci zažiarite, len dodržte svoj pôvodný plán aj vtedy, keby vás chcel niekto iný presvedčiť o zmenách. Na tomto ste pracovali už pekne dlho, tak si stojte za svojim názorom bez strachu a odhodlane.

Váhy 24.09. – 23.10.

Nastal čas na veľkú zmenu, máte za sebou dlhodobejšie prešľapovanie na jednom mieste, preto by ste sa mali tešiť zo všetkého nového. Konečne začnete ovládať svoj život. Nech vás nezastaví vaša váhavosť, už jej bolo dosť.

Škorpión 24.10. – 22.11.

V žiadnom prípade nezanedbávajte svoju polovičku. Máte síce aj dosť povinností, ale ak vám na tom bude naozaj záležať, zvládnete ich splniť tak, aby ste si urobili dostatok priestoru pre voľné chvíle s láskou. Momentálne nech je to naozaj vašou prioritou.

Strelec 23.11. – 21.12.

Máte pred sebou veľmi pekné deni, preto by ste mali zabudnúť na problémy a radovať sa zo všetkého, čo vám osud podsunie. Hlavne v súkromí by ste už konečne mali naplno vyjadriť svoje city, inak môžete stratiť príležitosť na vhodnú chvíľu.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Nenechajte ničím rozptyľovať a naplno sa venujte hlavne práci. Dokončite všetky resty, navrhnite nové plány a dbajte na to, aby ste sa blysli pred nadriadenými. Hoci si to neuvedomujete, v poslednej dobe sa pohybujete na hrane.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Prebudíte sa do pekného rána, energia z vás priam srší. Mali by ste sa teda zamerať na samé prospešné veci, nezabudnite úsmevom nakaziť aj okolie a hor sa aj do tých najkomplikovanejších záležitostí. Ak si nebudete istí, načúvajte svojmu srdcu.

Ryby 20.02. – 20.03.

Netlačte stále na niekoho, ako sa má zachovať a čo má robiť. Sami chcete dýchať podľa seba, tak nezväzujte iných. V práci to nejako ustojíte, no v osobnom živote vyvstanú otázky, kde budete musieť prejaviť ozaj veľkú dávku tolerancie.

 

Zdroj: internet