Kúpili sme pre vás viac ako 3250 stoličiek!

1. decembra 2017

Možno vás zaujíma, čo sa deje s vašimi pripomienkami zaslanými prostredníctvom platformy Listen&Fix.

Ďakujeme za váš záujem. Doteraz sme odpovedali už na 307 otázok. Stále pracujeme na zostávajúcich 1110 pripomienok prijatých v celej strednej Európe. Niektoré z odpovedí sú už pripravené a prekladajú sa a niektoré z nich sú ešte konzultované s expertmi. Naším cieľom je doručiť a zmeniť toľko vecí, koľko sa len dá, preto si to vyžaduje viac času. Počas tohto týždňa bude rozposlaných okolo 100 nových odpovedí.  Všetky z nich môžete nájsť na platforme Listen&Fix. Okrem toho, všetci autori otázok dostanú odpoveď aj priamo emailom.

Je nám potešením vás informovať, že už druhý z troch záväzkov vedenia spoločnosti je takmer splnený!

Ako už viete, záväzkom nášho vedenia je:

  1. Rozšírenie pásma pre signál na obchodoch
  2. Vymeniť pokladníkom stoličky, ak je to potrebné
  3. Pridať viac PDCU/ATM, ak je to potrebné

Hlavným cieľom kampane Listen&Fix je zlepšenie a zjednodušenie vašej každodennej práce. V rámci projektu sme od kolegov z celej strednej Európy prijali žiadosti celkovo na 1 957 stoličiek pre pokladníkov. Okrem toho, naše vedenie sa rozhodlo vymeniť a kúpiť aj ďalšie stoličky, ako napríklad stoličky v kuchynkách, tréningových miestnostiach, kanceláriách a tiež stoličky neštandardného typu. Dostali sme požiadavku celkovo na 1 300 kusov.

Všetky požadované stoličky boli už objednané.

Naši maďarskí kolegovia sa môžu tešiť už zo 720 kusov nových stoličiek v pokladniach. Zostávajúcich 45 kusov stoličiek do pokladní a iné typy už boli objednané a budú doručené čo najskôr.

Kolegovia z Českej a Slovenskej republiky dostanú prvých 226 kusov na konci novembra. Druhá časť bude doručená čím skôr, ale najskôr na Vianoce.

966 kusov stoličiek do pokladní pre poľských kolegov je už nakúpených a pripravených na distribúciu! Kolegovia môžu očakávať prvú časť od 30. novembra. Ostatné typy stoličiek boli objednané a budú doručené čo najskôr.

Stoličky neštandardného typu pre kolegov vo všetkých 4 krajinách sú stále v procese výberu. Výber najvhodnejších modelov bude trvať trochu dlhšie. Urobíme však všetko preto, aby boli doručené čo najskôr.

Pre kolegov v strednej Európe sme kúpili viac ako 3 250 stoličiek!

Sme si istí, že nové stoličky urobia vašu prácu pohodlnejšou!

Nižšie nájdete zoznam obchodov, ktoré dostanú nové stoličky:

lf-list-of-ordered-chairs-sk-30-11

Budeme s vami aj naďalej v kontakte, aby sme mohli zdieľať aj ďalšie dobré správy!

 Tím L&F