Týždenný horoskop pre kolegov 4.12. – 10.12.

4. decembra 2017

Baran 20.3. – 19.4

Niekedy treba urobiť o niečo viac, ako sa od vás žiada. Máte skvelú možnosť ukázať, čo sa vo vás skrýva a získať uznanie od priateľov a takisto od kolegov v práci. Nezabúdajte prejavovať svoje city voči partnerovi, určite to ocení.

Býk 21.04. – 21.05.

Tento týždeň vám nepôjde všetko tak ľahko, ako by ste si predstavovali. Zbytočný stres a hnev vám nepomôžu. Skúste sa skôr naopak odreagovať, stráviť nejaký čas s priateľmi alebo v prírode.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Potrebujete spomaliť a oddýchnuť si. Máte dobré obdobie, darí sa vám v súkromí aj v práci, preto si na chvíľu vydýchnite a užívajte prichádzajúcu Vianočnú atmosféru. Pozvite priateľov na varené víno alebo si užite víkend na horách.

Rak 22.06. – 22.07.

Verte svojej intuícii a nebojte sa spraviť krok do neznáma. Zmena vám prospeje a polepšíte si aj po finančnej stránke. Nebojte sa vyjadriť svoje city k partnerovi. Dlho ste si užívali slobodu a teraz je ten správny čas vstúpiť do trvalého partnerstva.

Lev 23.07. – 23.08.

Tento týždeň sa vám bude veľmi dariť. Zistíte, že ste schopný zvládať aj výzvy, ktorých ste sa doteraz báli a vyhýbali ste s im. Partner vás prekvapí romantickou večerou a víkend si užijete v kruhu vašich priateľov.

Panna 24.08. – 23.09.

Ak je toho na vás veľa, nebojte sa požiadať druhých o pomoc. Neznamená to, že ste zlyhali. Každý má svoje dobré aj zlé stránky. Cez víkend si oddýchnite a strávte voľný čas s rodinou.

Váhy 24.09. – 23.10.

Sústreďte sa na seba a na svoje povinnosti. Starosti druhých na seba nepreberajte, len vás to zbytočne zaťaží. Strážte si svoje financie, keďže ste si v poslednom čase dopriali viac ako obvykle.

Škorpión 24.10. – 22.11.

V tomto týždni potrebujete hlavne spomaliť vaše rýchle tempo. Doprajte si oddych vo wellness centre alebo prechádzku v prírode. Energiou vás nabijú aj vaši priatelia a rodina.

Strelec 23.11. – 21.12.

Aj keď ste v práci mali veľa úspechov, tento týždeň by ste sa mali venovať hlavne vášmu partnerovi. V poslednom čase ste uprednostňovali prácu pred ním a preto vám prospeje opäť stráviť viac spoločného času.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Tento týždeň budete ako na hojdačke. Návaly energie sa budú striedať s vyčerpaním po celom týždni. Všetko však bez problémov zvládnete a váš víkend sa bude niesť v znamení zábavy a večierkov s priateľmi.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Zobrali ste si na zodpovednosť viac ako dokážete zvládnuť. Snažte sa rozdeliť si všetky úlohy čo najlepšie po celý týždeň, aby ste zbytočne neboli v strese. Naplánujte si stretnutie s priateľmi, ktorých ste dlho nevideli.

Ryby 20.02. – 20.03.

Ak po niečom túžite, choďte si za tým. Ak na sebe budete pracovať, tak môžete naplniť všetky vaše ambície. Premyslite si, aké kroky podniknete a nebojte sa zariskovať.

 

zdroj: internet