Týždenný horoskop pre kolegov 11.12. – 17.12.

11. decembra 2017

Baran 20.3. – 19.4

Nebuďte taký podozrievaný. Môžete svojej láske plno dôverovať.  Nič z vašich predstáv nie je na mieste a vy kvôli hlúpym myšlienkam nemôžete sústrediť na svoju prácu. Zažeňte tieto čierna myšlienky a naplno sa venujte v práci len robote.

Býk 21.04. – 21.05.

Tieto dni budú pre vás veľmi príjemné a dobyjú vás energiou a radosťou zo života. Práve preto si ich užite naplno. Tešte sa z pohody doma, v práci, z lásky svojich blízkych. Problémy a otázky budúcnosti nechajte pokojne na iné dni.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Tento týždeň bude naozaj v zamestnaní úspechov v práci. Opak vás môže ale zastihnúť doma, kde vám hrozí aj menšia citová búrka. Zamyslite sa prečo to tak vôbec je a premýšľajte nad každým jedným slovom. Ak cítite krivdu ozvite sa nech druhá aj strana vie, prečo to tak je.

Rak 22.06. – 22.07.

Neotáľajte a neodkladajte záležitosť, ktorú ste už dávno mohli mať vyriešenú. Čím skorej sa do toho pustíte, tým skôr sa vám uľaví a budete sa môcť naplno venovať počas svojich voľných dní svojej rodine a priateľom. Ten pocit bezstarostnosti stojí za to.

Lev 23.07. – 23.08.

Niekto blízky vás požiada o láskavosť, no skôr, ako niečo sľúbite, dobre sa zamyslite. Hoci sa na prvý pohľad zdá, že o nič nejde, mohli by ste si poriadne skomplikovať život. Hviezdy vám viac prajú v zmenách, čo sa týka vašej práce.

Panna 24.08. – 23.09.

Povinnosti v práci sa snažte splniť ešte doobeda, aby ste poobede mali viac času na príjemné stretnutia s ľuďmi, ktorých máte radi. Dajte na rady skúsenejších ako v pracovnom, tak i v osobnom živote, sú to naozaj dôležité poznatky.

Váhy 24.09. – 23.10.

Oficiálne záležitosti by ste mali riešiť s chladnou hlavou, žiadne pripomienky neberte príliš osobne. Kritikou by ste rozhodne nemali navrch, lepšie bude hľadať spoločný kompromis. Večer odmietnite pozvanie do spoločnosti a doprajte si napríklad teplý kúpeľ, pri ktorom sa uvoľníte.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Nebojte sa, dnešný deň bude v najlepšom poriadku a čoho sa chytíte, to sa vám podarí. Neprivolávajte si nepríjemnosti tam, kde nie sú. Pokoj zavládne aj medzi spolupracovníkmi, ale aj v rodine, tešte sa z pekného dňa čo najviac.

Strelec 23.11. – 21.12.

Ak zvolíte správny prístup k riešeniu problémov, nič vás dnes neprekvapí a prežijete mimoriadne pohodový pracovný deň. Poobede sa viac venujte partnerovi, každý potrebuje cítiť, že je milovaný a že druhá strana ho potrebuje v dobrom aj zlom.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Hviezdy vám dopriali šťastný deň, bez väčšej námahy sa vám podarí splniť všetko, čo ste si zaumienili a ešte pri tom zožnete aj úspech. Pokojne dôverujte svojim schopnostiam aj inštinktom, nesklamú vás.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Deň plný zaujímavých situácií bude pre vás novým stimulom, ako doma, tak i v práci. Dobrú náladu si nenechajte pokaziť, radšej si už zrána vymyslite nejakú spoločenskú bombu na večer. Pokojne pozvite všetkých priateľov a samozrejme ako prvú, vašu polovičku.

Ryby 20.02. – 20.03.

Doobeda dobre popremýšľajte nad každým jedným krokom, ktorý chcete urobiť. Vyhnite sa pokušeniam, ktorými by ste priveľa riskovali, nemuselo by to dobre dopadnúť. Večer vás v osobnom živote niekto prekvapí a celkom príjemne.

zdroj: internet