Najobľúbenejším živým vianočným stromčekom je jedľa

13. decembra 2017

Aj tento rok si  môžu zákazníci Tesca až do 23. decembra 2017 vybrať z bohatej sviatočnej ponuky aj živé vianočné stromčeky. Pred vybranými predajňami nášho reťazca po celom Slovensku sú v ponuke borovice, smreky, jedle a aj stromčeky v kvetináčoch.

„Naši zákazníci si môžu aj tento rok vybrať z ponuky ihličnanov, ktoré nájdu vo vyhradenom vonkajšom priestore v tesnej blízkosti vybraných hypermarketov a obchodných domov Tesco. Borovice, smreky, jedle aj stromčeky v kvetináčoch sú v ponuke od nášho dodávateľa denne, od 8.00 do 20.00 hod, až do 23. decembra,“ uviedla Lucia Poláčeková, PR manažérka spoločnosti Tesco na Slovensku.

Najobľúbenejším živým vianočným stromčekom sa za posledné roky stala jedľa dánska. Má bohatú korunu, krásne vonia a neprekáža jej ani izbová teplota.

V tohtoročnej ponuke ihličnanov nechýba ani čečina, imelo a rôzne stojany na stromčeky. Výška ihličnanov je od 40 cm do 5 metrov. Vysoké živé stromčeky si môžu zákazníci u predajcu objednať aj s dovozom domov. Pre záujemcov predajcovia vybraný stromček za poplatok ofrézujú i zabalia.

Samozrejme Tesco ponúka aj výber umelých vianočných stromčekov, vianočnej výzdoby či dekorácií za akciové ceny. Nakúpiť môžete priamo v predajniach Tesco alebo z pohodlia svojho domova na https://tesco.sk/sezona/vianoce/akcie-online-nakupov/.