Špeciálny Vianočný horoskop

18. decembra 2017

Milí kolegovia, tento týždeň sme pre vás pripravili špeciálny Vianočný horoskop 🙂 Prečítajte si, čo vás počas sviatkov čaká a neminie.

Baran 20.3. – 19.4

Aj keď ste počas Vianočných príprav zažívali viac stresu, nakoniec všetko dobre dopadne a vy si užijete pokojné sviatky v kruhu svojej rodiny. Nezabudnite počas sviatkov aj na pohyb. Každodenná prechádzka na čerstvom vzduchu vám prospeje.

Býk 21.04. – 21.05.

Vianoce sa budú niesť v pokojnej atmosfére. Nedorozumenia medzi vašimi blízkymi sa ľahko vyriešia a užijete si spolu veselé chvíle. Partner vás prekvapí vianočným darčekom, po ktorom ste už dlho túžili.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Urobte si veselé Vianoce nielen doma, ale aj v práci. Pripravte kolegom malé darčeky a koláče, určite ich veľmi potešíte. Po vianočnej párty bude pokojné posedenie s kolegami príjemnou zmenou.

Rak 22.06. – 22.07.

Na Vianoce sa už dlho poctivo pripravujete a vďaka tomu sa vyhnete zhonu a nakupovaniu darčekov na poslednú chvíľu. Pripravte si doma varené víno alebo horúcu čokoládu a oddýchnite si pri vianočných filmoch.

Lev 23.07. – 23.08.

Prežijete krásne Vianoce so svojimi najbližšími. Skúste popri oddychu vyskúšať počas dovolenky aj niečo nové. Vytiahnite partnera na bežky alebo sa korčuľovať na najbližšie jazero. Určite si užijete veľa zábavy.

Panna 24.08. – 23.09.

Tento rok ste toho mali v práci veľa a tak si potrebujete počas vianočných sviatkov čo najlepšie oddýchnuť. Zájdite počas sviatkov na masáž alebo škoricový zábal, ktorý je na Vianočné obdobie ako stvorený.

Váhy 24.09. – 23.10.

Pečenie vianočných koláčov sa vám nevydarí tak, ako ste dúfali, no svojich blízkych aj tak potešíte. Nezabudni navštíviť vianočné trhy vo vašom okolí a vychutnať si s priateľmi punč a vianočnú atmosféru.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Pod stromčekom na vás bude čakať mnoho prekvapení. Pre vás však bude najdôležitejšie, že konečne môžete tráviť čas s celou svojou rodinou. Strávite pokojné chvíle pri Štedrej večeri a vianočných rozprávkach.

Strelec 23.11. – 21.12.

Vianoce sú vašim najobľúbenejším obdobím z celého roka. Vyrazte s priateľmi a rodinou za snehom a lyžovačkou. Pohyb vám po všetkých vianočných dobrotách spraví dobre.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Najradšej by ste strávili celé Vianoce niekde na horách. Aj keď sa vám toto želanie pravdepodobne nevyplní, zažijete krásne Vianoce doma v kruhu svojich najbližších, ktorí vám navyše pripravia krásne prekvapenie.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Už sa neviete dočkať Štedrého večera a vianočného pečenia. Ručne vyrobené darčeky od srdca pre vás majú najvyššiu hodnotu a presne také si pod stromčekom tento rok nájdete. Večer strávite so svojimi blízkymi a priateľmi.

Ryby 20.02. – 20.03.

Stromček už máte dávno ozdobený, koláče napečené a ste pripravení užívať si chvíle pokoja a oddychu. Skúste si počas sviatkov čo najviac oddýchnuť a nabrať nové sily, ktoré budete v Novom roku potrebovať.

zdroj: internet