Špeciálny novoročný horoskop

1. januára 2018

Milí kolegovia, v našom špeciálnom horoskope sa dozviete, čo vás čaká a neminie v novom roku 2018  🙂 

Baran 20.3. – 19.4

V novom roku skúste byť viac empatický a vnímavejší k ľudom okolo vás. Skúste sa na problémy pozrieť vždy aj z iného uhľa pohľadu, získate tak nadhľad a viac možných riešení. Rovnováhu hľadajte v sebe a nie v iných veciach. Len na vás záleží, ako bude vyzerať váš život.

Priaznivé mesiace: február, júl, október

Býk 21.04. – 21.05.

Vaša neistota sa odrazí v práci a aj v súkromnom živote. Stojte si pevne za svojimi rozhodnutiami a nebojte sa ísť si za tým, po čom skutočne túžite. Vždy ste sa radšej riadili rozumom ako svojimi pocitmi, no práve v tomto roku by ste mali viac načúvať vášmu srdcu a inštinktu.

Priaznivé mesiace: január, apríl, september

Blíženci 22.05. – 21.06.

Príliš rozmýšľate nad chybami a úspechmi z minulého roka. Tento rok máte šancu začať opäť odznova, a vylepšiť aj to, čo vám v minulom roku nevyšlo. Intenzívne budete riešiť aj problémy s vaším partnerom. Skúste mu viac dôverovať a spoločne nakoniec všetko zvládnete.

Priaznivé mesiace: január, máj, november

Rak 22.06. – 22.07.

Čaká vás veľa nových zážitkov a príležitostí. Síce vám bude chýbať oddych, keďže toho bude mať na pleciach viac ako obvykle, ale všetko bez väčších problémov zvládnete. Tento rok máte veľkú šancu konečne spoznať nového partnera, ktorý do vášho života vnesie novú iskru.

Priaznivé mesiace: máj,október, november

Lev 23.07. – 23.08.

Ste veľký idealista a máte veľakrát prehnané očakávania a predstavy. Preto budete mať zo začiatku roka pocit, že sa vám príliš nedarí. Skúste prehodnotiť svoju situáciu a pozrite sa na svet realistickými očami. Vtedy konečne bude schopný vidieť  všetky vaše úspechy, ktorých bude v tomto roku viac ako dosť.

Priaznivé mesiace: január, august, december

Panna 24.08. – 23.09.

Nezameriavajte sa toľko na materiálne veci ale skôr na to, čo je v živote najpodstatnejšie. Obklopujte sa ľuďmi, ktorí vás majú radi a robte veci, ktoré vás napĺňajú a bavia. Ak prehodnotíte vaše priority, zmení sa vám aj kvalita života.

Priaznivé mesiace: február, august, december

Váhy 24.09. – 23.10.

Počas tohto roka vás čakajú veľké zmeny v súkromnom aj pracovnom živote, čo vás pripraví o veľa energie. Preto nezabúdajte na oddych, ktorý pre vás bude veľmi dôležitý, aby ste všetko zvládli. Všetky zmeny budú však napokon viesť k lepšiemu životu a vy sa budete cítiť šťastnejší ako kedykoľvek predtým.

Priaznivé mesiace: marec, apríl, september

Škorpión 24.10. – 22.11.

Sústreďte sa na dokončenie cieľov z minulého roka. Veľa projektov dotiahnete dokonca a zažijete veľké pracovné úspechy. Budete robiť to, čo vás baví a v čom ste zároveň aj najlepší. Nezabudnite popri pracovných povinnostiach stráviť čas aj s vašou rodinou a priateľmi.

Priaznivé mesiace: máj, jún, november

Strelec 23.11. – 21.12.

Čakajú na vás nové príležitosti a je len na vás, či sa rozhodnete ich prijať. Základom je, aby ste o sebe nepochybovali a povedali si, že na to máte. Vtedy vám všetko pôjde lepšie. V súkromnom živote na vás čakajú nové stretnutia a nové priateľstvá, z ktorých niektoré budú na celý život.

Priaznivé mesiace: marec, júl, december

Kozorožec  22.12. – 20.01.

V tomto roku pre vás nebudú dôležité pracovné úspechy, ale najmä medziľudské vzťahy. Budete sa snažiť tráviť každú voľnú chvíľu so svojimi najbližšími, na ktorých ste počas minulého roka nemali toľko času. Títo ľudia vám vytvoria skvelú atmosféru, v ktorej sa bude niesť celý rok 2018.

Priaznivé mesiace: február, august, december

Vodnár 21.01. – 19.02.

Vaše dlhodobé úsilie vám konečne prinesie tak dlho očakávané úspechy. Nerobte desať vecí naraz, ale sústreďte sa na to, čo je pre vás v živote najdôležitejšie. Vaša rodina bude počas celého roka stáť pri vás a podporovať vás. Zažijete s nimi nádherné chvíle.

Priaznivé mesiace: marec, jún, október

Ryby 20.02. – 20.03.

Sústreďte sa na seba a na veci, ktoré chcete vo vašom živote zmeniť. Počas minulého roka ste mali pocit, že ste sa stratili v svojich myšlienkach, a preto budete v tomto roku hľadať odpovede na všetky vaše otázky. Nezabudnite popri tom na zábavu a odreagovanie sa s vašimi priateľmi.

Priaznivé mesiace: júl, november, december

zdroj: internet