Týždenný horoskop pre kolegov 15.1.-21.1.

15. januára 2018

Je tu nový týždeň, čo znamená, že tu pre vás máme prichystaný horoskop na nasledujúce dni. Prajeme vám všetkým úspešný a pekný týždeň 🙂

Baran 20.3. – 19.4

Pozitívne vás prekvapia ľudia, o ktorých ste doteraz nemali najlepšiu mienku. Dobré vzťahy budú pretrvávať v súkromí aj na pracovisku. Finančne na tom tento týždeň nebudete najlepšie, ale ani to vám vašu pozitívnu náladu nepokazí.

Býk 21.04. – 21.05.

Nemusíte sa vždy prispôsobovať druhým, stojte si za svojím názorom a riaďte sa tým, po čom v skutočnosti túžite vy. Utrieďte si svoje myšlienky ohľadne vášho partnerského vzťahu a nebojte sa konfrontovať aj vášho partnera.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Cítite, že je čas na zmenu, no nemáte odvahu spraviť potrebné kroky. Doprajte si ešte nejaký čas, kým urobíte konečné rozhodnutia, aby ste ich následne neľutovali. Oddýchnite si pri dobrej knihy alebo vybehnite na víkend do hôr.

Rak 22.06. – 22.07.

Dajte si poradiť od vašich priateľov a rodiny, chcú pre vás len to najlepšie a poznajú vás lepšie, ako si myslíte. Ich názory vám pomôžu pozrieť sa na vaše problémy z iného uhľa pohľadu. Počas víkendu sa snažte čo najviac relaxovať.

Lev 23.07. – 23.08.

V práci na vás čakajú nové úlohy, ktoré pre vás budú veľkou výzvou. Všetko však hravo zvládnete, čo sa pozitívne odrazí aj na vašom finančnom ohodnotení. Po náročnom týždni si doprajte oddych v kúpeľoch s partnerom alebo rodinou.

Panna 24.08. – 23.09.

Tento týždeň potrebujete byť obklopený vašimi najlepšími priateľmi a rodinou. Práce pre vás nebude až taká dôležitá, jediné po čom túžite, je užiť si čas strávený s tými najbližšími. Tieto chvíle vás nabijú pozitívnou energiou.

Váhy 24.09. – 23.10.

Partner vás prekvapí dobrou správou, vďaka ktorej sa váš týždeň bude niesť v príjemnej a pozitívnej nálade. Dobré správy oslávite počas víkendu spoločnou večerou a prechádzkou v prírode.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Rozhodí vás nečakaná situácia, ktorej vyriešenie si bude žiadať vaše plné nasadenie. Ku koncu týždňa už budete mať všetko vyriešené a na poriadku, vďaka čomu si počas víkendu budete môcť vydýchnuť a relaxovať.

Strelec 23.11. – 21.12.

Buďte opatrný pokiaľ ide o dôležité rozhodnutia. Radšej si nechajte viac času na rozmyslenie, ako by ste mali neskôr svoje rozhodnutie ľutovať. S partnerom prežijete počas týždňa pekné chvíle a cez víkend vás čaká príjemné prekvapenie.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Tento týždeň budete nerozhodný aj s v pracovnom aj v súkromnom živote. S partnerom si musíte vyjasniť určité pochybnosti vo vašom vzťahu. Čím skôr tak urobíte, tým skôr  vám opadne jeden veľký kameň zo srdca.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Aj keď ste spokojný so svojimi výsledkami, dobre viete, že máte aj naviac. Vaši kolegovia vám to tento týždeň dajú najavo a budú od vás očakávať vysoké nasadenie. Nemusíte sa však obávať, pretože s vašimi schopnosťami všetko hravo zvládnete.

Ryby 20.02. – 20.03.

Aj keď do práce investujete veľa energie, nezožnete až taký veľký úspech, aký ste očakávali. Najdôležitejšie však je, že vy ste so svojou odvedenou prácou spokojný a uznanie príde s časom. Doprajte si oddychový víkend v prírode, kde načerpáte novú energiu.

zdroj: internet