Týždenný horoskop pre kolegov 22.1-28.1.

22. januára 2018

Baran 20.3. – 19.4

Za dobré sa vám dobrom odmenia. Aspoň niektorí. Iným ľuďom sa budete musieť pripomenúť, mávajú veľmi krátku pamäť. Vaša nálada sa však bude najviac odvíjať od stavu vášho vnútra – čím väčší pokoj a vyrovnanosť, tým lepší pocit. Vo financiách sa bude dať švindľovať len v obmedzenej miere, to by vám malo vyhovovať. V láske partner zmení taktiku, ale aj tak bude ťahať za kratší koniec.

Býk 21.04. – 21.05.

Počkajte si na svoju šancu. Pripravte sa na to, že viacerí, ktorí rýchlo vyštartovali, svoje tempo neudržia. Vtedy príde vaša chvíľa, aby ste zachránili, čo sa ešte zachrániť dá. Vo financiách vyžadujte disciplínu od seba aj od ľudí, s ktorými spolupracujete. V láske sa vyhnete problémom len tak-tak.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Vaše predstavy budú iné, než je všeobecná mienka. Nepúšťajte sa do bojov s veternými mlynmi, počkajte si radšej na obdobie, keď bude príhodnejšia atmosféra. Zatiaľ zbierajte argumenty, prečo je váš názor správny. Vo financiách sa dokážete ubrániť niektorým podvodným praktikám, ale číhajú na vás ďalšie. V láske dokážete partnera pochopiť, nie je však isté, či on pochopí vás.

Rak 22.06. – 22.07.

Nemáte patent na rozum. Rozhodujte sa zodpovedne, so zohľadnením stanoviska rôznych strán. Výsledok bude lepší, než keby ste ich nepočúvali. Vo financiách budete musieť preskočiť viac prekážok než obvykle. V láske bude vaša snaha chvályhodná, len neúčinná.

Lev 23.07. – 23.08.

Sľuby sa sľubujú – a chlieb sa je. Neverte žiadnym sľubom, dokonca ani vlastným. Ľudia môžu mať dobrú vôľu a snažiť sa ich splniť, ale v ceste bude veľa prekážok, ktoré sa nedali predvídať. Vo financiách by ste mali dopredu vedieť, čo presne chcete. Vtedy dosiahnete cieľ. V láske budú partnerove návrhy zaujímavé, no nereálne.

Panna 24.08. – 23.09.

Budete mimoriadne závisieť od iných ľudí. Musíte mať v sebe dostatok pokory, aby ste dokázali prijímať iné názory, ale zároveň dostatok odvahy, aby ste sa nebáli vstupovať do deja so svojími nápadmi. Len vtedy nájdete potrebnú rovnováhu a zároveň aj dobrú náladu. Vo financiách sa vaše nápady ujmú, ale nebudú až také úspešné, ako by ste chceli. V láske je dohodá nutná, aj keby spočiatku nebola možná.

Váhy 24.09. – 23.10.

Nemali by ste sa do ničoho hrnúť, mohli by ste sa popáliť. Prenechajte to ľuďom, ktorí si môžu dovoliť riskovať. Nebojte sa, aj vy nakoniec prídete na rad. Vo financiách bude podstatný čas. Čím menej ho budete mať, tým viac chýb dokážete narobiť. V láske sa ešte nezvážili všetky možnosti, ktoré sa ponúkajú. Máte čas to napraviť.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Vaša vnútorná rovnováha bude krehká, vyviesť z miery vás môže každá hlúposť. Je dobré, ak budete mať pri sebe niekoho, komu sa môžete posťažovať. Vo financiách šťastie praje odvážnym. Ak chcete niečo získať, budete musieť riskovať. Stanovte si však nejakú hranicu. V láske pôjde aj to, čo predtým veľmi nešlo.

Strelec 23.11. – 21.12.

Dobrá nálada by vás nemala opúšťať, aj keď sa situácia okolo vás pritvrdí. Dokážete na všetko nájsť recept. Možno nebude najlepší, ale na rozdiel od ostatných bude aspoň fungovať. Vo financiách sa vám podarí to, čomu ste sa predtým podrobne venovali. To, čo ste urobili ledabolo, vám prinesie len problémy. V láske budete vďaka partnerovi všetko ako na tanieri, len prísť a zobnúť si.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Rozčuľovať by vás malo len to, čo sa vás bezprostredne dotýka. Nad ostatným mávnite rukou, nebudete mať teraz šancu to zmeniť. Šetrite si nervy. Vo financiách sa postupne dopracujete tam, kam chcete, ale nebude to prechádzka ružovou záhradou. V láske sa niektoré záhady vysvetlia veľmi jednoduchým spôsobom.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Sily sa vám budú rýchlo strácať. Začiatok bude dobrý, ale na konci budete lapať po dychu. Rozdeľte si úlohy tak, aby ste to hlavné spravili ako prvé. Na zvyšok vám bude zostávajúca energia stačiť. Vo financiách počkajte s rozhodnutiami, ktoré nesúria. Prídu aj iné ponuky. V láske si všetko najskôr premyslite, až potom konajte.

Ryby 20.02. – 20.03.

Nedajte sa znechutiť ľuďmi, ktorí vedia viac hovoriť ako robiť. Tak či tak nakoniec všetko zostane na vašich pleciach. Ostatní sa na vás spoliehajú. Vo financiách bude dobré každé prilepšenie, hoci malé – berte to ako čerešničku na torte. V láske nič neriešte. Stačí, keď si na určitý čas udržíte pocit, že všetko je v poriadku.

zdroj: internet