Týždenný horoskop pre kolegov 29.1.-2.2.2018

29. januára 2018

Baran 20.3. – 19.4

Všetky potrebné veci si vybavte čo najskôr, pretože Vám budú rýchlo ubúdať sily a energia, čo sa odrazí na kvalite Vašej práce. Jednoduché veci si odložte na záver týždňa. Vo finančnej stránke rýchlo pochopíte na čo si dávať pozor. V láske sa vyhnite počas týždňa kritizovaniu partnera.

Býk 21.04. – 21.05.

Dajte si pozor na ľudí, ktorí by vám mohli pokaziť počas týždňa náladu a nepripúšťajte si ich k telu. Začnite myslieť pozitívne, pretože negatívna energia na nás nebude mať dobré účinky. Podporujte ľudí, ktorí sa Vám snažia pomôcť! Mali by cítiť, že si vážite ich podporu a pomoc. V láske dajte pozor aby rozum prevážil nad citom.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Tento týždeň zvládnete všetko a dokonca aj bez pomoci iných ľudí. Vaše úsilie by Vás malo naplniť pocitom hrdosti, nie však neomylnosti, pretože v práci sa môže vyskytnúť niekoľko chybičiek. Skontrolujte si odvedenú prácu, aby bola vždy perfektná. Vo finančnej stránke sa budete musieť obracať viac ako inokedy. V láske prejavte viac svoje city – úprimný úsmev poteší každého.

Rak 22.06. – 22.07.

Ak budete tento týždeň plniť svoje úlohy načas a ako sa od Vás očakáva, môžete zabodovať spoľahlivosťou. Vo finančnej stránke sa nedá dopredu predpokladať, čo Vám vyjde a čo nie, ale to rýchlo pochopíte. V oblasti vzťahov sa rozhodujte sami za seba, nenechávajte rozhodnutia na iných.

Lev 23.07. – 23.08.

Tento týždeň hovorte len o Vašej práci, ktorú ste úspešne dokončili, pretože rozprávať o rozrobenej práci sa Vám nemusí vyplatiť a Vaša sláva by sa potom premenila na hanbu. Vo financiách nebudte takí skeptickí, a nehľadajte problém aj tam, kde nie je. V láske poľavte! Vaše zásady sú príliš prísne a mali by ste ich zmeniť.

Panna 24.08. – 23.09.

Váš týždeň sa bude niesť v znamení medziľudských vzťahov. Vďaka Vaším diplomatickým schopnostiam sa spojíte s ľuďmi, ktorým ste sa doteraz vyhýbali. Mali by ste si z toho odniesť aj niečo pre seba. Vo financiách si dávajte pozor na rozhodnutia, pretože sa môžete zle rozhodnúť. V láske sa zbavíte zlej nálady a predsudkov.

Váhy 24.09. – 23.10.

Pri rozhodovaní tento týždeň zapojte okrem rozumu aj cit. Nemali by ste sa stále riadiť len na základe čísel, pretože za každým z nich  je človek. Treba myslieť nie len na súčasný profit, ale aj na budúcnosť. Vo financiách sa nemáte čoho báť. V oblasti lásky bude za kratší koniec ťahať Váš partner, preto mu budte nápomocní.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Vaše vysoké tempo, ktorým vstúpite do nového týždňa nevyjde na zmar. Výsledky sa dostavia a budete sa cítiť skvelo! Vo financiách si dávajte pozor na chyby z minulosti, mohli by ste ich zopakovať. V láske a rozhodnutiach v oblasti partnerských vzťahov verte svojej intuícii, tá vždy vie, čo robiť.

Strelec 23.11. – 21.12.

Tento týždeň si dajte pozor na prílišnú kritiku z vašej strany. Každý má svoje chyby a mali by sme byť k sebe tolerantní. Vo financiách sa pred rozhodnutím poradte s vašimi priateľmi tí Vás upozornia na chyby z minulosti, ktoré urobili. V oblasti lásky môže Váš partner pozabudnúť na sľuby, ktoré Vám dal.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Počas týždňa sa sústredte len na svoju prácu a vyhýbajte sa konfliktom, ktoré aj tak k ničomu nevedú a zbytočne by narušili Vašu dobrú náladu. Vo financiách si môžete dovoliť viac veľkorysosti, veď život nie je len o nich, nežente sa za peniazmi. V láske to netreba preháňať. Ani radosť, ani smútok – z každého len primerane!

Vodnár 21.01. – 19.02.

Ak Vás tento týždeň postihne menšia kríza ostatné pokojní a v žiadnom prípade to nedávajte najavo. Dajte si pozor na to, komu sa sťažujete a obráťte sa na verných priateľov. Vo financiách sa dokážete úspešne vyhnúť každej nepriaznivej situácii, avšak je možné, že tento týždeň budete musieť niečo za to obetovať. V láske si na seba nájdite viac času.

Ryby 20.02. – 20.03.

Cez pracovný týždeň potlačte svoje ambície a sústredte sa v závetrí, kde je pokoj. Teraz je pre Vás každý pokojný deň príjemným bonusom. Vo financiách Vás prekvapia rozumné nápady, ktoré Vám pomôžu v aktuálnej situácii. V láske neváhajte, ste na dobrej ceste, presne tam, kde máte byť.

zdroj: internet