Inšpirujte sa novými karnevalovými maskami

30. januára 2018

Obdobie fašiangov, zábav, plesov a detských karnevalov, ktoré tento rok trvá až do Popolcovej stredy, je vynikajúcou príležitosťou, kedy sa môžu vaše deti zmeniť na superhrdinov s nadprirodzenými schopnosťami, rytierov, víly, magické princezné, alebo obľúbené zvieratká. Karnevaly sa stali pre deti, ale aj rodičov, príjemným vyplnením času, obdobím veselosti a zábavy s maskami.

Radi by sme vás inšpirovali maskami, ktoré momentálne nájdete aj v našom predajnom reťazci.

Na jeden deň byť superhrdinom, bojovníkom a princom!

Chlapci si môžu vybrať z ponuky masiek superhrdinov, princa či krokodíla. Kostým Spider-Man so symbolom pavúka na hrudi, urobí z každého chlapca hrdinu s nadprirodzenými schopnosťami, ktorý vie loziť nielen po stenách. Kostým Thora zmení nejedného chlapca na odvážneho bojovníka, ktorý vlastní magické kladivo a zmení ho na ochrancu všetkých ľudí. A ktorý chlapec by sa nechcel stať na jeden deň Princom? Keď si na seba oblečie tento kostým rytiera, stane sa z neho odvážny rozprávkový hrdina, ktorý bojuje proti drakovi, aby zachránil princeznú. Kto si zvolí kostým Krokodíla, v okamihu sa premení na obávaného vodného predátora z ríše zvierat s ostrými zubami.

 

     

Princezná s výnimočnými schopnosťami – Elza, alebo čarovná víla z lesa

Samozrejme aj dievčatá si vyberú z ponuky nádherných kostýmov princezien, či víl. Tyrkysový kostým krásnej Elzy z Ľadového kráľovstva Frozen, premení každé dievčatko na budúcu následníčku trónu s kúzelnými schopnosťami, ktoré má od svojho narodenia. Nejedna mladá dáma sníva o tom, že sa aspoň na jeden deň stane kúzelnou vílou. Rozprávkovo ružový kostým Víly s krídlami, premení svoju majiteľku na nežnú rozprávkovú bytosť z jarnej lúky. Žlté šaty múdrej Belly, spravia z každého dievčatka očarujúcu mladú dámu a prenesú ju do rozprávky o Kráske a zvierati. Podčiarknu jej šarm a pôvab. Vďaka maske postavy z rozprávky My Little Pony – Rainbow Dash, sa jej majiteľka premení na jediného Pegasa na svete, ktorý dokáže lietať rýchlejšie ako zvuk! Vďaka svojej super hrive a chvostu bude pri lietaní na oblohe vytvárať dúhu, presne tak farebnú, akou je sukňa kostýmu.