Týždenný horoskop pre kolegov 5.2.-11.2.2018

5. februára 2018

Baran 20.3. – 19.4

Ste priveľmi zaťažený pracovnými povinnosťami, ktoré sa snažíte zvládnuť najlepšie, ako viete. Je však na čase, aby ste si oddýchli a začali sa venovať sami sebe. Nebojte sa vydýchnuť si, spomaliť vaše rýchle tempo a bez výčitiek leňošiť.

Býk 21.04. – 21.05.

Máte príliš veľké očakávania a ciele, čo vám niekedy môže byť na škodu a spôsobiť nečakané komplikácie. Skúste poľaviť z vašich nárokov a budete pod menším stresom. V láske a financiách to nebude váš najlepší týždeň, ale počas víkendu sa všetko dá do poriadku a strávite príjemné chvíle so svojimi najbližšími.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Dostanete príležitosť, ktorá sa vám spočiatku nebude páčiť, no skúste si nechať viac času na rozmyslenie. Niekedy treba skúsiť nové veci a nebáť sa vyjsť z vašej komfortnej zóny. Nerozhodujte sa však príliš dlho, lebo by vám táto príležitosť mohla pretiecť pomedzi prsty.

Rak 22.06. – 22.07.

V posledných týždňoch zabúdate na seba a na svojho partnera. Vyhraďte si viac času na relax, alebo sa vyberte s partnerom na výlet do prírody. Obom vám to prospeje a zároveň posilní váš vzťah. Práci ste sa venovali dosť, preto si tento týždeň môžete úplne vydýchnuť.

Lev 23.07. – 23.08.

Dostatočne si neveríte a práve preto sa vám nedarí dosiahnuť vaše ciele. Skúste zmeniť svoje negatívne myšlienky a dobre sa naladiť. Ak si budete veriť, podarí sa vám všetko po čom túžite. Veľkou oporou vám bude váš partner, ktorý tu pre vás bude počas ťažkých chvíľ.

Panna 24.08. – 23.09.

Na začiatku týždňa pôjde všetko podľa vašich predstáv, no ku koncu týždňa vás prekvapí pár nečakaných udalostí. Aj keď spočiatku nebude vedieť, ako správne zareagovať, nakoniec všetko zvládnete a počas víkendu si konečne budete môcť vydýchnuť. Prechádzka na čerstvom vzduchu alebo šport vám urobia dobre.

Váhy 24.09. – 23.10.

Tento týždeň bude pre vás náročný po fyzickej a aj po psychickej stránke. Nakopili sa vám problémy z predošlých týždňov, ktoré je najvyšší čas vyriešiť. Popri riešení všetkých problémov nezabudnite na oddych a pravidelný pitný režim, aby ste si nespôsobili aj zdravotné problémy. Vaša rodina bude pre vás veľkou oporou a so všetkým vám pomôže.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Aj keď sa vám bude zdať, že čas ide príliš rýchlo a vy nič nestíhate, opak bude pravdou. Bude sa vám dariť v práci a takisto si polepšíte po finančnej stránke. Po dlhšom čase príde úspech, po ktorom ste túžili. Nezabudnite ani na vášho partnera a oslávte s ním počas víkendu všetky úspechy, ktoré tento týždeň dosiahnete.

Strelec 23.11. – 21.12.

Čakajú vás určité zmeny, ktoré pozitívne ovplyvnia vašu náladu a aj vašu finančnú situáciu. Bude sa vám dariť a to sa odrazí aj vo vašom súkromnom živote. Čakajú vás príjemné stretnutia s priateľmi a rodinou. Nezadaným vstúpi do života nový človek, ktorý ovplyvní ich budúcnosť.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Tento týždeň by ste mali zvoliť primerané tempo a zbytočne sa nikam nenáhliť. Všetko zvládnete aj bez toho, aby ste vynaložili viac síl, ako je potrebné. Voľný čas využite na prechádzky v prírode alebo sa vyberte s partnerom do kina. Odreagujete sa a strávte spolu príjemné chvíle.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Potrebujete zmenu a váhate, ktorou cestou sa vybrať. Nič sa vám nezdá až tak zaujímavé, aby ste kvôli tomu riskovali istoty, ktoré momentálne máte. Rozhodnite sa tak, aby ste sa hlavne vy cítili šťastne a zbytočne nehľaďte na záujmy ostatných. Aj keď chcú pre vás najbližší len to najlepšie, len vy viete, po čom skutočne túžite.

Ryby 20.02. – 20.03.

Tento týždeň budete musieť povoliť zo svojich nárokov a naučiť sa robiť kompromisy. Stojte si za svojim názorom, ale snažte sa pochopiť aj ostatných a spoločne nájsť to správne riešenie. Naopak váš partnerský vzťah prekvitá a všetko ide podľa vašich predstáv. Neberte svojho partnera ako samozrejmosť a vyjadrite mu vaše city.

zdroj: internet