Vy rozhodujete, my pomáhame – štvrtá edícia začína už čoskoro!

8. februára 2018

Počas posledných troch edícii programu “Vy rozhodujete, my pomáhame” sme podporili tisícky miestnych  organizácií, aby mohli prispieť k zlepšeniu svojich komunít. Štvrtá edícia nášho komunitného program sa spustí už 19. februára v celej strednej Európe. A tento krát chceme spraviť ešte viac. Pýtate sa ako? Veľkou novinkou je, že tento krát udelíme až 3 granty v každom regióne.

Prihlasovacia fáza štvrtej edícia „Vy rozhodujete, my pomáhame“ začína 19. februára a potrvá až  do konca marca. Počas tohto obdobia sa môžu miestne organizácie a neformálne skupiny prihlásiť do programu. Odborná komisia potom vyberie 3 najlepšie projekty v každom regióne, aby postúpili do hlasovacej fázy zákazníkov. Hlasovanie na obchodoch sa spustí od 7. mája do 4. júna a v lete vyhlásime víťazov.

Dobrou správou je, že tentokrát podporíme ešte viac projektov. Naprieč celou strednou Európou v každom regióne vyhlásime 3 víťazov, ktorých podporíme týmito grantami : 1. miesto 1300 Eur, 2. miesto 600 Eur a 3. miesto 300 Eur. Na Slovensku prerozdelíme spolu takmer 170 tisíc Eur.

Môžeme dosiahnuť naozaj veľa, ale k tomu  potrebujeme vašu pomoc! Urobte maximum pre to , aby ste povedali všetkým o tejto novinke, že teraz môžu vyhrať za región až tri granty. Tak prečo sa nepodeliť o túto informáciu s učiteľmi vašich detí? Prečo o nej nepovedať vašim známym a susedom? Možno práve miestna knižnica alebo komunitné centrum potrebujú  získať financie pre ich skvelé projekty?  Povedzte im o programe “Vy rozhodujete, my pomáhame” a staňte sa miestnym hrdinom. 🙂

Pre vašu inšpiráciu budeme na mojomtescu počas nasledujúcich týždňov uverejňovať príbehy našich miestnych hrdinov z predchádzajúcich edícií program. A taktiež vám poskytneme na týždennej báze aktualizáciu o množstve podaných prihlášok v strednej Európe.

Môžete urobiť naozaj veľa a my s tým počítame!