Sviatok zamilovaných oslavuje až 70% Slovákov – Pozor súťaž – pridajte svoj komentár a vyhrajte sladké potešenie

12. februára 2018

Podľa nášho posledného prieskumu, si sviatok zamilovaných pripomína až 70 % Slovákov. Najväčší záujem je o sladkosti a kvety, za ktoré sú ochotní minúť v priemere od 5 do 10 eur. Aj my sme pripravil tradične tento rok špeciálny valentínsky sortiment, v ktorom zákazníkom ponúkame tipy na darčeky v podobe čerstvých rezaných kvetov, srdiečkových vankúšov, plyšových medveďov a kvalitných čokolád.

K sviatku svätého Valentína sme pripravili aj tento rok širokú ponuku kvalitných cukroviniek rôznych značiek, čokoládových bonboniér, originálnych sušienok Tesco finest, kytíc z rôznych druhov rezaných kvetov, F&F spodnej bielizne a fliaš lahodných vín od našich slovenských dodávateľov,“ uviedla PR manažérka Lucia Poláčeková.

Prinášame vám zopár tipov na romantické darčeky, ktorými určite vyčarujete nejeden úsmev na tvári 🙂

Voňavá kytica

Valentín je najmä o kvetoch a červené tulipány sú na túto príležitosť ako stvorené. Ktorá žena by im odolala?

 

 

Milka je len jedna   

Netreba zabúdať ani na maškrtné jazýčky. Kytica doplnená o kvalitnú čokoládu, koláčik či pralinky vytvára dokonalý valentínsky darček. Pochúťka v podobe Milka praliniek z mliečnej čokolády s mandľovou náplňou nenechá na seba dlho čakať. Poteší každú polovičku, kamošku či maminu.

 

Niečo pre tínedžerov a deti

Veľký plyšový medveď je milým darčekom, ktorý vyčarí nielen úsmev na perách, ale poteší nejedno zamilované dievčenské srdce. Je vhodný pre veľké aj malé lásky. Mäkučký maco s nápisom I love you vytvorí pravú valentínsku romantiku.

 

 

Zážitok z kvality Tesco finest      

Tesco Finest zázvorové sušienky pre fajnšmekrov, romantikov, pragmatikov, mladých i seniorov. Sušienky v horkej čokoláde so škoricou a mletým zázvorom si vás získajú od prvého momentu. Výnimočná chuť pre výnimočných ľudí.

 

A viete, prečo sa oslavuje sviatok sv. Valentína?

Svätý Valentín pochádzal z Talianska a pôsobil v Ríme ako kňaz, lekár a neskôr bol vyhlásený za svätca. Pri svojom pôsobení v Ríme za vlády Claudia II., ktorý zakázal vojakom uzatvárať manželstvá, sa stal sv. Valentín veľmi obľúbeným. Zákaz cisára Claudia II. ignoroval a potajme sobášil zaľúbených. Za svoje činy sa sv. Vatelnín dostal až do väzenia, kde bol 14.februára roku 269 katom usmrtený. Na jeho počesť a vďaku začali zaľúbení sláviť tento deň.

Dnes sa zaľúbení obdarúvajú kvetmi, ako napr. červenými ružami, ktoré sú považované za znak Venuše – rímskej bohyne lásky, malými darčekmi, alebo sladkým darčekom, posielajú si zaľúbené lístočky s vyznaniami lásky, alebo večer strávia na romantickej večery.

Aj my sme si pre vás pripravili menšiu súťaž. Napíšte nám do komentára pod článok do 21.2.2018, ako obdarúvate svojich milovaných vy a traja z Vás získajú sladké potešenie!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt happy valentine´s day