Týždenný horoskop pre kolegov 12.2-18.2.2018

12. februára 2018

Baran 20.3. – 19.4

Tento týždeň by ste mali zvoľniť tempo! Jedná sa najmä o pracovnú oblasť. To, čo by ste spravili by aj tak za nič nestálo. Sústredte sa na upevňovanie vašich vzťahov. Je čas na zmiernenie! V láske sa všetko vyvíja tým správnym smerom, týždeň bude pokojný a veľmi príjemný.

Býk 21.04. – 21.05.

Vaše nároky sú príliš vysoké a len ťažko nájdete, čo hľadáte.  V oblasti financií bude na vás vyvinutý väčší tlak ako obvykle, ale ak toto obdobie vydržíte, dostanete sa z najhoršieho a opäť prídu lepšie chvíľky. V láske bude rušno a obaja budete potrebovať poriadny oddych.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Počas týždňa neodmietajte pomoc vašich blízkych, ale prijmite ich pomoc – mohla by byť pre vás v týchto dňoch dôležitá. V oblasti financií budete všetko zvládať bez vážnych problémov. V láske sa vám nevyplatí špekulovať, budte k sebe uprímní – váš partner aj tak na všetko príde a časom by vás to mohlo mrzieť.

Rak 22.06. – 22.07.

Cez týždeň zvolnite vaše urýchlené tempo – už ste sa nabehali viac ako by ste mali, aj tak sa všetko vyrieši samo. Ušetrite si energiu a čas, ktorý môžete venovať iba sebe. V poslednom čase ste sa dosť zanedbávali. Vo finančnej stránke si dajte pozor na chválenie a počkajte pokým za úspechom naozaj nebudete stáť iba vy. V láske si užívajte príjemné dni.

Lev 23.07. – 23.08.

Urobte si poriadok a premyslite si, čo chcete. Čím viac neistý budete, tým budete mať menšiu šancu, že uspejete. Vo financiách robte opatrenia, ktorým ste sa doteraz vyhýbali – je najvyšší čas. V láske povedzte partnerovi, čo pre vás znamená a venujte mu viac svojho času.

Panna 24.08. – 23.09.

Počas týždňa sa vám môžu vyskytnúť nepredvídateľné situácie, preto sa udržujte v pohotovostnom režime, aby ste mohli reagovať. Vo financiách budete riešiť vašu budúcnosť a preto si dobre premyslite ďalšie kroky. V láske môžu byť problém partnerova záľuby, ktorým venuje občas viac času.

Váhy 24.09. – 23.10.

Netrápte sa počas týždňa s víziami ohľadom budúcnosti, ale sústredte sa na aktuálny stav. Bude toho na vás viac než dosť a mali by ste sa pripraviť na fyzické a psychické napätie. Vo financiách sa dá hovoriť o úspechu, ale radšej to nezakríknite. V láske vás čakajú príjemné chvíľky, kedy si môžete oddýchnuť od vašich každodenných starostí.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Čas nebude vašim priateľom a mali by ste si pripraviť aj plán B, ktorý by ste mohli v prípade potreby vytiahnuť. Vo financiách sa dostanete tam, kam by chceli aj ostatní, preto sa snažte čo najviac využiť túto priaznivú situáciu. V láske bude panovať dobrá nálada u vás aj vášho partnera.

Strelec 23.11. – 21.12.

Tento týždeň bude pre vám náročnejší ako ostatné. Máte nasadené vysoké tempo. Nedá sa len tak ľahko vypnúť, aj keby ste to veľmi chceli. Vo finančnej stránke sa prichystajte na zmeny, ktoré vás čakajú. V láske budete trochu neistý, ale neskôr sa to napraví a vy sa dostanete na tú správnu vlnu.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Počas týchto dní reagujte len na to, čo sa vás bezprostredne týka a ku ostatným veciam sa radšej nevyjadrujte – nemuselo by sa vám to vyplatiť. Vo financiách budete mať šťastie, ale to nemusí dlho trvať – bude to potrebovať aj vaše úsilie. V láske sa vyhnite pravidlám, všetko sa dá vyriešiť aj dohodou.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Potrebujete zmenu prostredia, sú veci, ktoré vás prestali baviť už teraz a ďalšie budú počas týždňa pribúdať. Aby ste sa vyhli depresii hľadajte niečo, čo by vám pomohlo prekonať toto obdobie. Vo financiách môžete získať cennú radu niekoho staršieho a tak sa vyhnúť nepríjemnostiam. V láske budú dôležité gestá a činy viac ako slová.

Ryby 20.02. – 20.03.

Momentálne nie ste v pozícií, kedy by ste si mohli vyberať, ale taktiež nemusíte všetkému prikývnuť. Ak váš hlas zaznie dostatočne silno a hlasno máte šancu obrátiť veci vo váš prospech. Vo financiách musíte myslieť aj dopredu a mať pevné nervy. V láske vás čakajú povinnosti, no všetko zvládnete.

zdroj: internet