Kolegovia v Banskej Bystrici podporili detský karneval

15. februára 2018

Január a február patria oslavám fašiangov a detských karnevalov. Naši kolegovia z rôznych prevádzok na celom Slovensku sa opäť rozhodli podporiť tieto akcie. Na detský karneval v Materskej škole na Radvanskej ulici v Banskej Bystrici zavítala store manažérka Darina Strelcová so svojím tímom z prevádzky Tesco Express na Striebornom námestí v Banskej Bystrici. Popri zábave a tancovaní si deti mohli pochutnať na sladkostiach a iných dobrotách, ktoré im na karneval priniesli. Pani Strelcová je veľmi vďačná, že prevádzky Tesco majú možnosť podporovať podujatia a združenia vo svojom okolí prostredníctvom projektu Drobné darcovstvo:

Chcem sa veľmi pekne poďakovať mojim kolegom, ktorí vždy schvália naše návrhy na podporu komunít. Navštevujeme deti v materskej škole, je to pre nás dôležité, radosť a zvedavosť malých nezbedníkov je naozaj veľký zážitok. Chodím rada medzi deti možno preto, lebo ja už svoje dospelé nemôžem vypraviť na karneval a iné detské akcie. Navštevujeme aj Občianske združenie NOŽIČKA, kde sa stretávajú deti s DMO, aj keď majú ťažký život, nechýba na detských tváričkách úsmev a radosť z každého dňa. Som veľmi rada, že ja a môj kolektív môžeme byť súčasťou krásnych a hlavne nezabudnuteľných zážitkov s deťmi.“ vyjadrila sa pani Strelcová.

Ďakujeme našim skvelým kolegom a tešíme sa na ďalšie podujatia, ktoré budeme môcť podporiť. Drobné darcovstvo bude pokračovať aj vo finančnom roku 2018/2019! Nové informácie sa dozviete čoskoro prostredníctvom MyActions.

Váš komunikačný tím