Štvrtá edícia programu „Vy rozhodujete, my pomáhame” začína!

19. februára 2018

Dnes spúšťame štvrtú edíciu nášho skvelého komunitného programu „Vy rozhodujete, my pomáhame”. Do konca marca vyzývame lokálne organizácie, charity, neformálne skupiny, školy – každého, kto chce urobiť skutočnú zmenu, aby sa prihlásil do programu. Tento krát sa chystáme podporiť ešte viac projektov ako naposledy. V každom regióne v strednej Európe budú vyhlásení traja víťazi a budú im udelené nasledovné granty:  projektu na prvom mieste grant v hodnote 1300 Eur, na druhom mieste 600 Eur a na treťom mieste 300 Eur. Dokopy tak darujeme celkovú sumu 170 tisíc eur na podporu tých najlepších projektov!

Čas stať sa hrdinom
Pomoc od každého jedného kolegu je teraz viac ako vítaná. Čo keby ste sa podelili o túto informáciu s učiteľmi vašich detí? Čo keby ste ju šírili medzi vašimi priateľmi a susedmi? Možno vaša lokálna knižnica alebo komunitné centrum potrebuje finančné prostriedky na realizáciu ich skvelého projektu? Dajte im vedieť o programe „Vy rozhodujete, my pomáhame” a staňte sa miestnym hrdinom!

Potrebujete inšpiráciu? Počas nasledujúcich pár týždňov budeme na našej webstránke pre kolegov publikovať úžasné príbehy kolegov, ktorí podporili predošlé edície programu a takisto príbehy organizácií, ktoré vyhrali grant a uskutočnili ich projekty. Tí už hrdinami sú! Každý z nás sa ale môže stať hrdinom tým, že bude o programe informovať svoje okolie.

Ako môžete pomôcť?
Tu nájdete pár tipov, ako môžete program podporiť:

  • Informujte vaše okolie! Čo keby ste povedali o programe zákazníkom na prevádzkach, učiteľom vašich detí alebo vašim susedom? Staňte sa ich hrdinom – dajte im šancu vyhrať! Viac informácií o programe a prihlášku nájdu na stránke pomahame.tesco.sk .
  • Viete o niekom, kto by sa rád do programu prihlásil? Dajte nám o nich vedieť a my sa s nimi spojíme! Martinikova Eva emartini@sk.tesco-europe.com
  • Čoskoro dostanete informačné letáky/prospekty – podeľte sa s nimi s lokálnymi organizáciami, priateľmi, školami, susedmi, komunitnými centrami, knižnicami atď.

Tešíme na všetky skvelé aktivity, ktorými podporíte informovanosť o programe! Napíšte nám email na emartini@sk.tesco-europe.com a povedzte nám o nich viac.