Horoskop pre kolegov 26.2-4.3.2018

26. februára 2018

Baran 20.3. – 19.4

Počas nového týždňa by ste si mali uvedomiť, že zmyslom života nie je perfekcionizmus a dokonalosť. Preto sa nepokúšajte byť dokonalými a perfektnými za každú cenu. Najdôležitejšie je cítiť sa vyrovnane po duchovnej stránke, čo sa pozitívne odzrkadlí aj na vašom vyžarovaní!

Býk 21.04. – 21.05.

Zima vás vyčerpala a s príchodom jari očakávajte prílev novej energie. Nepúšťajte sa však do žiadnych hádok ani do výmeny názorov s vašimi najbližšími. Mali by ste si ale doplniť vitamíny najmä z čerstvého ovocia a zeleniny. Energiu vám dodá aj dlhá prechádzka v prírode.

Blíženci 22.05. – 21.06.

V pracovnej oblasti tento týždeň nečakajte žiadne slávu, avšak v osobnom živote môžete zaznamenať výrazné zlepšenie vo všetkých oblastiach. Poteší vás viacero príjemných udalostí a zažijete príjemné spestrenie. Preto sa nebojte skúšať nové veci a zmeniť vašu dennú rutinu.

Rak 22.06. – 22.07.

V novom týždni si nedávajte nereálne úlohy a plány, s ktorých splnením by ste mohli mať problém. Sústreďte sa na vaše silné stránky a snažte sa ich využiť čo najviac. Ak sa naskytne problém, nečakane vám môže podať pomocnú ruku vás vzdialený priateľ a príjemne spestrí všedné chvíle.

Lev 23.07. – 23.08.

Ak vás počas týždňa prepadne zlá nálada usmejte sa na seba do zrkadla a tento úsmev sa snažte preniesť aj do vašich vzťahov. Vymeňte si s partnerom pár pekných slov na začiatku každého dňa. Myslite pozitívne a premôžte zlú náladu – optimizmus predlžuje život.

Panna 24.08. – 23.09.

Tento týždeň nemajte nereálne požiadavky na svojich kolegov. Vráťte sa do reality, lebo nikto nebude mať všetko – jedine veci, ktoré je aj on ochotný dať. Dajte si pozor na nepríjemné situácie a snažte sa zachovať si chladnú hlavu pretože svojim hnevom nič nezískate.

Váhy 24.09. – 23.10.

Čaká vás poučný týždeň, v ktorom sa dozviete veľa vecí o sebe, ale aj svojom partnerovi. Dotyk s realitou však nemusí byť pre vás veľmi príjemný. Preto sa venujte najmä najbližšiemu človeku, ktorého máte –sebe. Ak budete viesť vyrovnaný život prenesie sa to aj do vzťahu k vašim blízkym.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Zabudnite na vašu minulosť! Nehrabte sa vo vašich starých sporoch, už aj tak nič nevyriešite, iba budete strácať svoj čas a energiu. Radšej ju investujte do rozvoja vecí, ktoré vás bavia a v budúcnosti posunú dopredu. Otvárajú sa vám nové dvere a prichádzajú nové možnosti.

Strelec 23.11. – 21.12.

Počas týždňa trénujte svoj mozog, veľa čítajte, opakujte si, študujte, rozširujte si svoje obzory. Aj mozog treba cvičiť a trénovať pretože všetko podstatné sa bude teraz diať vo vašej hlave. Bude potrebné trochu si ujasniť svoje priority a zhodnotiť všetko, čo ste od začiatku roka stihli urobiť.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Cez týždeň sa venujte tomu, čo ste počas prvých mesiacov v roku zanedbali. Či už sú to vaši blízki – rodina, kamaráti, alebo kolegovia naplánujte si aktivity tak, aby sa aspoň v najbližších dňoch stali vašou prioritou. Stretnite sa ale aj s ľuďmi, ktorí vás dokážu inšpirovať a obohatiť váš život.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Spomaľte svoje tempo! Začínajú sa vám míňať zásoby energie, preto si už teraz začnite plánovať dovolenku a aktivity, ktoré vám ju doplnia. Snažte sa pracovať na svojom rodinnom zázemí – vaši blízki sa stanú vašou oporou, pilierom a dodajú vám odvahu.

Ryby 20.02. – 20.03.

Napriek zlému počasiu ste v týchto dňoch odolní a dokážete udržať tempo vo všetkých oblastiach vášho života. Tento týždeň vás nič nerozhádže dokonca ani keď vaše okolie bude splašene pobehovať a strácať sa vo svojich problémoch. Stanete sa pre nich inšpiráciou a zdrojom dobrej energie.

Zdroj: internet