Horoskop pre kolegov 5.3. – 11.3.2018

5. marca 2018

Baran 20.3. – 19.4

Čakajú vás dôležité rozhodnutia, ktoré ovplyvnia vaše nasledujúce týždne. Nebojte sa ukončiť vzťahy, ktoré už pre vás nemajú význam a len vás oberajú o energiu. Nalaďte sa na pozitívnu vlnu a hneď všetko pôjde ľahšie.

Býk 21.04. – 21.05.

Rozmýšľate nad určitými zmenami vo vašom živote, no nie ste si istí, či máte dostatok odvahy a energie na veľké zmeny. Nechajte si viac času na rozmyslenie a skúste sa občas riadiť viac srdcom ako rozumom.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Cítite sa plný energie a neviete sa dočkať jari, aby ste mohli tráviť konečne viac času na čerstvom vzduchu. Počas chladných dní vybite svoju energiu a vyvetrajte si hlavu pri plávaní ale jóge.

Rak 22.06. – 22.07.

Tento týždeň na vás čaká viacero prekážok, ktoré vás psychicky aj fyzicky vyčerpajú. Počas víkendu si však konečne bude môcť vydýchnuť a načerpať novú energiu. Doprajte si masáž alebo víkendový pobyt v kúpeľoch.

Lev 23.07. – 23.08.

Ste veľmi ambiciózny a túžite po väčšom pracovnom úspechu, ktorý sa tento týždeň konečne dostaví a vaša dlhodobá snaha bude odmenená. Odmeňte aj sami seba a vyrazte cez víkend s priateľmi na výlet alebo do hôr.

Panna 24.08. – 23.09.

Je ten pravý čas prehodnotiť vaše priority a ciele, na ktoré sa bude v nasledujúcich týždňoch zameriavať. Zamyslite sa nad tým, po čom v živote skutočne túžite a nebojte sa urobiť vo vašom živote aj väčšie zmeny.

Váhy 24.09. – 23.10.

Tento týždeň sa nebudete cítiť vo svojej koži. Premôže vás únava a nebudete sa vedieť sústrediť na vaše povinnosti. Skúste čo najviac odpočívať, doprajte si dlhší spánok a po niekoľkých dňoch sa zaručene budete cítiť lepšie.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Zamerajte sa tento týždeň viac na vášho partnera a na váš vzťah. Strávte spolu viac času, doprajte si dobrú večeru alebo romantický pobyt v kúpeľoch. V práci všetko hravo zvládnete, preto budete mať na oddych dostatok času.

Strelec 23.11. – 21.12.

Neustále sa niekam ponáhľate a bojíte sa, že vám niečo dôležité utečie. Je na čase, aby ste spomalili a nepodliehali stresu a tlaku okolia. Dôležité sú vaše pocity a len vy máte právo rozhodovať o svojom živote.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Aj keď máte pocit, že vaša veľká snaha nikam nevedie, nevzdávajte sa. Už čoskoro bude môcť vidieť výsledky vášho snaženia, z čoho budete mať nesmiernu radosť. Oslávte svoje úspechy s priateľmi a rodinou.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Nenaháňajte sa a počkajte, ako sa určité situácie vyvinú samy bez toho, aby ste ich zbytočne riešili a mali stres. Niekedy nejde vyriešiť všetko hneď v tej chvíli a treba byť viac trpezlivý. Žite viac pre prítomnosť a menej sa zameriavajte na budúcnosť.

Ryby 20.02. – 20.03.

Stojte si za svojim  názorom, aj keď nebudete mať nikoho na vašej strane. Ak niečomu veríte, nemali by ste sa vzdávať. Iba tak si budete môcť presadiť vlastné nápady a mať úspech v práci.

Zdroj: internet