Horoskop pre kolegov 12.3 – 16.3.2018

12. marca 2018

Baran 20.3. – 19.4

Život je neustála zmena, preto sa aj vy otvorte novým výzvam a skúste tento týždeň zmeniť vašu dennú rutinu. Pokiaľ máte niekoho radi dajte mu to dostatočne najavo. Počas týždňa sa zamerajte na svoju fyzickú kondíciu a zharmonizujte vaše telo športom, tancom, alebo spevom.

Býk 21.04. – 21.05.

Nasledujúci týždeň si môžete spomenúť na svojich dávnych priateľov. Vnímajte pocity a myšlienky, ktoré dostáva vaša duša a nebojte sa im ozvať! Čakajú vás príjemne strávené dni plné smiechu, pokoja, radosti a lásky. Preto nezabúdajte na úsmev a prejavte svoje emócie.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Ak budete nasledujúce dni riešiť viac stresujúcich situácii spomeňte si na svoje zdravie, ktoré by ste mali brať ako svoju prioritu!  Dávajte si však pozor – ľahko by ste sa mohli s niekým pohádať. Nával emócii vám pomôžu lepšie zvládnuť prechádzky v prírode.

Rak 22.06. – 22.07.

Nebuďte skeptickí a verte v zázraky! Nastal váš čas a už onedlho sa budete tešiť z konkrétnych výsledkov vašej snahy a nepretržitej aktivity. Nálada sa vám začne zlepšovať a s prichádzajúcou jarou očakávajte aj nový prílev energie – vyťažte z nej čo najviac a naplno ju využite vo svoj prospech.

Lev 23.07. – 23.08.

Počas týždňa si preverte všetky informácie, ktoré sa k vám dostanú z akýchkoľvek zdrojov. Dajte si pozor na klamstvá a intrigy. Sústreďte sa najmä na utriedenie vlastných myšlienok, požiadaviek a nárokov. Ak budete mať prehnané očakávania, mohli by ste sa ľahko sklamať.

Panna 24.08. – 23.09.

Nový týždeň vám prinesie novú šancu, ktorá sa môže týkať najmä partnerskej oblasti, preto sa jej chopte a čoskoro sa dočkáte veľmi pozitívnej odozvy. V oblasti zdravia by ste mali skúsiť jarný detox – vyhnúť sa prehnanej konzumácii sladkostí a mastného jedla. Pozitívne to ovplyvní level vašej energie.

Váhy 24.09. – 23.10.

Nasledujúce dni sa vám podarí vyriešiť všetky komplikované situácie. Viac si verte a nájdite si čas na nové záľuby. Dôležitá je komunikácia či už na pracovisku, alebo v osobnom živote – môžete sa vďaka nej vyhnúť nepríjemným konfrontáciám a konfliktom, ktorým by ste v opačnom prípade mohli čeliť.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Dajte si pozor na neuvážené míňanie finančných prostriedkov – niekedy postačí obyčajný sedliacky rozum! Ak vás trápi únava s touto situáciou vám pomôže pitie bylinných čajov. Ak tento týždeň plánujete urobiť dôležité rozhodnutia nezaváhajte a počúvnite vašu intuíciu, ktorá vie, čo je správne.

Strelec 23.11. – 21.12.

Všetko podstatné je teraz len vo vašich rukách. Chopte sa príležitostí a nezľaknite sa žiadnej situácie, ktorú vám život prinesie. Dajte si pozor na zbytočné mrhanie časom a radšej ho investuje do prospešných aktivít, venujte sa rodine, priateľom a s prichádzajúcou jarou si urobte poriadok vo vašich myšlienkach.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Nepokoj vás bude prenasledovať počas celého týždňa,  preto sa nenechajte už viac vťahovať do cudzích problémov. Tento týždeň sa musíte naučiť narábať so svojím voľným časom. Niekedy stačí otvorene povedať nie. Možnosti, ktoré sa vám zrazu naskytnú vás nesmierne potešia.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Tento týždeň vás naplní poriadnou dávkou optimizmu! Využite toto obdobie na vytváranie nových plánov a tiež si rozmyslite vaše ďalšie plánovanie v živote. Konečne pochopíte, čo je pre vás dôležité. Prejavte viac iniciatívy pri niektorých sporoch, váš nestranný názor prispeje k vyriešeniu hádky.

Ryby 20.02. – 20.03.

Máte veľké ambície, no často sa obávate ich naplniť. Počas týždňa by ste mali menej premýšľať – váš mozog potrebuje tiež relax a odpútanie sa od bežných problémov. Rozhodnutia, ktoré urobíte nasledujúce dni zmenia váš život k lepšiemu vo všetkých oblastiach.

Zdroj: internet