Apríl v Divadle Nová scéna

14. marca 2018

Divadlo Nová scéna vás aj v apríli pozýva na skvelé predstavenia!

Máte chuť sa poriadne zasmiať a zabaviť? V tom prípade by ste nemali zmeškať bláznivú komédiu Pi čaj miláčik! alebo najväčší divadelný hit súčasnej Európy Sluha dvoch šéfov. Obe predstavenia sú plné komických a prekvapivých situácií, v podaní skvelých hercov ako Peter Kočiš, Dušan Kaprálik alebo Zuzana Tlučková. V štúdiu Olympia sa v apríli môžete tešiť na komédie Ako zbaliť babu? a Vyhadzovači.

Nová scéna je známa hlavne svojimi muzikálmi. V apríli vás čaká svetoznámy muzikál Mačky, výpravný muzikál o najznámejšej a najpôvabnejšej milenke kráľa Ľudovíta XV. Madame de Pompadour alebo dramatický príbeh mladých ľudí zo školského prostredia Punk Rock.

V Divadle Nová scéna nezabúdajú ani na tých najmenších divákov. Pre deti a samozrejme aj pre všetkých dospelých je pripravená pestrofarebná hudobná rozprávka Bajaja, rodinný muzikál Šľahačková princezná a veselá rozprávka s pesničkami Kozliatka a vlk.

Ak by ste si radi zašli do divadla ešte v marci, divadlo Nová scéna pre všetkých našich zamestnancov pripravila skvelú akciu.  Na muzikál Rómeo a Júlia v stredu 21.3.2018 o 19:00 si môžete zakúpiť vstupenky s 30% zľavou. Za lístok na prízemí tak zaplatíte miesto 29€ len 20,30€ a na balkóne miesto 19€ len 13,30€ . Lístky si môžete rezervovať na adrese luba.barysz@nova-scena.sk   s heslom Tesco.

link na program na apríl v pdf: dl-program-april-2018