Horoskop pre kolegov 19.3.-25.3.2018

19. marca 2018

Baran 20.3. – 19.4

Váš nový týždeň sa bude niesť v znamení energie, vnútornej sily a sebadôvery. Dariť sa vám bude vo všetkých oblastiach. Nebojte sa na seba upozorniť a prejavte svoju iniciatívu – ľudia sú všímaví, vaše dobré a kreatívne nápady by sa mohli uplatniť najmä v pracovnej sfére. Posilnite si tým svoj charakter a pracovné postavenie.

Býk 21.04. – 21.05.

Počas týždňa sa môže prejaviť vaša tvrdohlavosť. Mali by ste sa v týchto chvíľach zamyslieť, pozrieť sa do budúcnosti a poučiť sa z vlastných chýb. Trvať neustále na svojom názore a neústupčivo sa o niečo snažiť nie je tá správna cesta. V dôležitých rozhodnutiach sa nebojte riskovať – prejaví sa vaša rozhodnosť a praktickosť.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Nasledujúce dni nebuďte príliš unáhlení. Ak máte pred sebou dôležité vybavovanie všetko si naplánujte dopredu. Využite váš zmysel pre komunikáciu a pri riešení problému oslovte svojich najbližších priateľov – zdôveriť sa niekomu a vyrozprávať svoje myšlienky vám pomôže necítiť sa ako na emociálnej hojdačke.

Rak 22.06. – 22.07.

Vaša nálada môže byť počas týždňa ako na húsenkovej dráhe. Ak sa prejaví vaša pozitívna stránka budete plný porozumenia a optimizmu. Vo vyhrotených situáciách si dajte pozor na prílišné kritizovanie a stratu kontroly nad svojimi emóciami. Aby ste sa tomu vyhli, pozitívnu náladu vám poskytne prechádzka v prírode.

Lev 23.07. – 23.08.

Tento týždeň bude pre vaše znamenie veľmi príjemný. Vďaka odvahe sa nemáte čoho báť – pokojne sa pustite do nových výziev, neustupujte a choďte si za svojím cieľom, všetko čo si zaumienite aj zvládnete a dotiahnete do víťazného konca. Nezabudnite využiť voľné chvíľky v blízkosti vašej rodiny, ktorá vám dodá energiu a inšpiráciu.

Panna 24.08. – 23.09.

Počas týždňa sa vyhýbajte negatívnym myšlienkam a snažte sa nájsť v každej situácii niečo pozitívne. Ak sa vám to podarí, čakajú vás zaujímavé zážitky – stačí len vyjsť svojmu šťastiu naproti a vyhnúť sa prílišnej opatrnosti, ktorou je vaše znamenie obdarené. Skúste viac riskovať a život vám ukáže novú cestu.

Váhy 24.09. – 23.10.

Je úplne normálne, že niekedy nevieme, čo chceme a váhame nad ďalšími krokmi v našom živote. Nasledujúce dni v novom týždni prinášajú nové nápady, inšpirácie a preto tento čas naplno využite. Zoberte si do rúk napríklad knihu – možno vám v nej život ponúkne odpoveď na situáciu, v ktorej sa práve nachádzate.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Potrebujete načerpať novú energiu a prísť na iné myšlienky, preto neváhajte a ak sa vám naskytne počas týždňa príležitosť stretnite sa s priateľmi – večerný drink vám určite prospeje a príjemne vás naladí. Momentálne by vám pomohol aj celodenný výlet a zmena prostredia. Zmiernite svoje pracovné tempo, aj tak vám nič neutečie.

Strelec 23.11. – 21.12.

Nedostatok energie sa prejaví náladovosťou a netrpezlivosťou preto si dajte pozor na vyčerpanie a vyhorenie, ktoré sa môže nasledujúce dni dostaviť. Ak sa budete dlhodobo stresovať najviac na to doplatí vaše zdravie. Najlepším liekom bude dlhá prechádzka jarnou prírodou, kde načerpáte energiu a inšpiráciu na ďalšie dni.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Ak máte pred sebou dôležitý rozhovor neodkladajte ho! Práve teraz nastáva najlepšie obdobie a vy budete mať argumenty, ktoré vám pomôžu situáciu hravo vyriešiť. V pracovnom prostredí buďte pripravený podať ruku kolegovi, ktorý sa môže ocitnúť v neľahkej situácii.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Vyhýbajte sa aktivitám, ktoré vám neprinášajú šťastie ani potešenie. Do ničoho sa nenechajte nútiť. Tieto dni by ste sa mali naučiť povedať rázne nie, čo môže byť pre vás na začiatku ťažké. Svoj čas radšej venujte zanedbaným koníčkom a aktivitám, ktoré vás „hodia do pohody“ a duševnej rovnováhy.

Ryby 20.02. – 20.03.

Tento týždeň z vás bude vyžarovať spokojnosť a harmónia preto sa nevyhýbajte ľuďom, ale šírte túto príjemnú energiu ďalej. Vo voľnom čase sa viac venujte svojej domácnosti a urobte si jarný poriadok. Naskytnú sa vám nové príležitosti, preto sa môže stať, že budete stáť pred závažnou dilemou.

Zdroj: internet