Pomoc pre Vivien od kolegov z Moldavy nad Bodvou

20. marca 2018

Život je nepredvídateľný a niekedy sa zo dňa na deň, ani nevieme ako, ocitneme v ťažkej životnej situácií. O to ťažšie to pre nás môže byť, ak sme mladý človek, ktorý je závislý od svojej rodiny. Neľahká situácia bohužiaľ postretla aj našu mladú kolegyňu – šestnásťročnú Vivien, ktorá pracuje ako brigádnička v Moldave nad Bodvou. Vivien, ktorá študuje za letušku, prišla behom pár sekúnd o strechu nad hlavou a keďže jej mamina je hospitalizovaná v nemocnici, ostala na všetko sama. Keďže im zhorel dom, Vivien prišla o všetky veci, ktoré mala. Keď sa naši kolegovia v Moldave nad Bodvou dozvedeli túto nešťastnú správu, okamžite začali konať. Vďaka skvelým dobrým ľudom sa podarilo počas pár dní spraviť pre Vivien zbierku oblečenia, hygienických potrieb a takisto finančnú zbierku. Vďaka zbierke sa podarilo vyzbierať pre Vivien všetky dôležité veci, ktoré potrebovala a takisto sa jej vyriešila bytová situácia a býva so svojím otcom.

Pani Zuzana Kolibášova, prevádzková personálna partnerka, nám poslala na zverejnenie krásny ďakovný list. Sme nesmierne šťastní, že je stále medzi nami množstvo dobrých ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť a prejaviť svoj súcit.

 

Ahojte, dobrý deň,

Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým kolegom, ľuďom s veľkým a dobrým srdcom, všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli našej 16 ročnej brigádníčke Vivien z Moldavy nad Bodvou. V mene Vivien ďakujem za všetku vašu finančnú pomoc, za oblečenie, ktorého má už chvála Bohu toľko, že sa oň podelila aj so svojou sestrou, za všetku drogériu, kozmetiku, hygienické i školské pomôcky. Naozaj sme s mng Zuzkou Konrádyovou ani netušili koľkým z vás nebude ľahostajná a koľkí tak ochotne a promptne pomôžete.

Moje osobné poďakovanie patrí predovšetkým zamestnancom z Moldavy, ktorí ako prví hneď po tom nešťasti reagovali a prosili ma o pomoc, ktorí ako prví robili medzi sebou zbierky a pomáhali Vivi ako kto vedel a mohol. A stále pomáhajú 🙂 Pre mňa osobne, úžasní ľudia, akých dnes len tak nestretnete.

Za nás so Zuzkou a Vivi všetkým jedno úprimné a obrovské ĎAKUJEME 🙂

Ešte raz vás všetkých pozdravujeme a veľmi ďakujeme za vašu všetku pomoc. 🙂 🙂 🙂

Zuzka & Zuzka & Vivien  🙂