Horoskop pre kolegov 2.4.- 8.4.2018

3. apríla 2018

Baran 20.3. – 19.4

Po Veľkonočných sviatkoch sa cítite vyčerpane a neviete sa dočkať víkendu. Preto sa tento týždeň neprepínajte a robte len toľko, koľko budete vládať. Hlavne sa snažte dopriať si dostatok spánku a relaxu.

Býk 21.04. – 21.05.

Tento týždeň by ste sa mali venovať posilneniu Vašej imunity. Nakúpte si veľa zeleniny, ovocia a byliniek a urobte si čerstvé šaláty, ktoré vás nabijú vitamínmi a pozitívnou energiou.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Smiech je korením života, tak na to netreba zabúdať. Pozrite si romantickú komédiu, zájdite si do divadla alebo si pripravte zábavný večer s priateľmi. Načerpáte novú energiu, ktorú budete do nasledujúcich týždňov potrebovať.

Rak 22.06. – 22.07.

Skúste sa vrátiť k činnostiam a záľubám , ktoré vám prinášali kedysi radosť, ale nemali ste na nich dostatok času. Teraz je tá vhodná doba, dopriať si aktivity, ktoré vás naplnia štastím.

Lev 23.07. – 23.08.

Prežili ste v poslednom období dosť veľa stresových situácií, ktoré sa odrazili na vašom zdraví. Vyskúšajte jógu alebo meditáciu na odbúranie stresu a negatívnych myšlienok a hneď sa budete cítiť lepšie.

Panna 24.08. – 23.09.

Zmietajú vami pochybnosti. Nie ste si istí svojimi rozhodnutiami, ktoré ste v poslednom čase v práci aj vo svojom súkromnom živote urobili. Napíšte si zoznamy pre a proti, ktoré vám ukážu, ako sa veci v skutočnosti majú.

Váhy 24.09. – 23.10.

Snažíte sa byť veľmi aktívny, no aj prílišná aktivita môže škodiť. Vaše telo je unavené a potrebuje si oddýchnuť. Doprajte si relaxačný pobyt v kúpeľoch alebo ostaňte doma a urobte si filmový maratón.

Škorpión 24.10. – 22.11.

S partnerom riešite určité problémy, ktoré sa nahromadili za posledných pár týždňov. Najprv si určite vaše priority a až potom oslovte partnera, aby ste si obaja vyjasnili, čo je pre vás vo vzťahu dôležité.

Strelec 23.11. – 21.12.

Prišla na vás jarná únava, ktorej ste sa chceli tento rok vyhnúť. Doplňte si vitamíny a mineráli, jedzte potraviny bohaté na vlákninu. Pestrá strava v spojení so športom a pravidelným spánkom vám pomôže cítiť sa opäť lepšie.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Veľkonočné sviatky sú vašimi obľúbenými, takže ste si ich náležite užili. Návrat do práce bol pre vás preto náročnejší, ale nemusíte mať obavy, lebo všetko hravo zvládnete. Dostanete mnoho podpory od partnera a aj od rodiny.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Užili ste si predĺžený víkend a načerpali energiu zo slnečných dní. Návrat do práce však neprebehne podľa vašich predstáv. Nerobte si však zbytočné starosti a ostaňte pozitívne naladení. Všetko vám tak pôjde oveľa lepšie.

Ryby 20.02. – 20.03.

Veľkonočné sviatky ste si užili viac ako do sýtosti. Dajte svojmu telu vydýchnuť a snažte sa dodržiavať zdravú a ľahkú stravu. Prospeje to nielen vášmu tráveniu, ale aj Vašej psychickej kondícii.

Zdroj: internet