Horoskop pre kolegov 9.4.-15.4.2018

9. apríla 2018

Baran 20.3. – 19.4

V partnerskom vzťahu to nepôjde vždy celkom hladko. Naučte sa ovládať, alebo sa vyhnite zlým ľuďom. Pozor na zdravie, je veľmi dôležité, aby ste si dali vytiahnuť všetky odumreté zuby. Koreňové kanáliky mŕtvych zubov sú plné baktérií, ktoré napádajú pečeň a lymfatický systém. Môžu sa vyskytnúť aj črevné potiaže.

Býk 21.04. – 21.05.

Na odpoveď, na ktorej vám záleží, si asi budete musieť trochu dlhšie počkať. Prídete na stratégiu, ako sa dostať tam, kde chcete byť. Pracujte na svojom sebavzdelávaní a prejavte aktivitu v zamestnaní. Pokúste sa vyriešiť spor čo najrýchlejšie. Klebetám a intrigám sa radšej vyhýbajte a choďte na výlet. Prekvapí vás, čo všetko sa dá zažiť aj na miestach, ktoré už poznáte.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Je vhodné si nervy zbytočne nezaťažovať. Obdobie vás môže zmiasť a priviesť k pochybnostiam. Venujte sa cudzím jazykom, alebo iným informáciám. Detoxikácia tela začína vyčistením zažívacieho traktu. Na zmiernenie alergických prejavov je vhodná vegánska diéta, bez mäsa, rýb, hydiny, vajec a mlieka. Skúste to aspoň ako jarnú očistnú kúru.

Rak 22.06. – 22.07.

Skúste sa zamýšľať nad náplňou vášho života len pozitívne, lebo v strede týždňa budete skeptickí. Aktérmi finančného odlivu budú deti. Robte správne veci v správny čas a priblížite sa tak k ideálu šťastnej budúcnosti. Čerstvé ovocie a zelenina obsahujú svetlo a to znamená životnú silu.

Lev 23.07. – 23.08.

Buďte trpezliví. Všímajte si, čo vám kto hovorí, čomu venuje viac pozornosti a zvýraznite to na sebe. Problémy v práci berte racionálne, sú riešiteľné. Týždeň prinesie mnoho novších šancí.  Pozitívne myslenie a odhodlanie bojovať s chorobou je podstatné! Na zmiernenie alergických prejavov je vhodná aj vegánska strava.

Panna 24.08. – 23.09.

Viete dobre hospodáriť a skombinujete aj neskombinovateľné. Vytvárate si finančnú istotu do budúcnosti. Zamerajte sa na to, aby ste dosiahli dlhodobé ciele. Vaše znamenie Panny je rozumné, preto vám väčšinou nehrozí chybný krok.

Váhy 24.09. – 23.10

Je smutnou logikou lásky, že najľahšie získava srdce ten, čo svetom chodí bez neho. Nemali by ste sklamať dôveru. Treba sa dištancovať od disharmonických ľudí a ich nálad. Snažte sa skrotiť nepodloženú odvahu, nátlak, mystifikáciu iných nereálnymi, iracionálnymi víziami. Uspejete.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Záujem o tajomno a rituály je u vás stále aktuálny. Precitlivenosť a manželské krízy sa dajú zjemniť. Neberte lásku ako samozrejmosť. Zelená farba prírody upokojí nervy, čerstvý vzduch okysličí pľúca a podľa starých Keltov nás stromy aj liečia. Jabloň a jej plody prečistia cievy, obličky a vyživia pokožku.

Strelec 23.11. – 21.12

Prídu aj investície, ktorých efektom bude rast prestíže a naštartovanie obehu peňazí. Mali by ste mať za sebou náročné zmeny a získate priestor na nové plány a pracovné vzťahy.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Neškriepte sa bez toho, aby ste najprv porozmýšľali nad následkami. Nie je to posledná možnosť na šťastie v partnerskom živote. Možno sa stačí len lepšie poobzerať a nájdete. Hoci ste dosť veľkí individualisti, teraz si budete vychutnávať aj tímovú prácu. Vaša tvorivosť a originalita zabodujú. Snaha robiť veci správne vás však bude stáť veľa energie.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Napriek tomu, že sa bude vyvíjať mnohé sľubne, môže sa to v poslednej chvíli obrátiť vo váš neprospech. Vyhýbajte sa nepremyslenému konaniu, agresii. Máte v duši boj dobra a zla. Na mnohé veci, ktoré sa odohrávajú za scénou, nemáte priamy vplyv. Nedovoľte, aby to negatívne ovplyvnilo vašu náladu. Dajte si poradiť a hlavne, dobré rady rešpektujte.

Ryby 20.02. – 20.03.

Výraznejšie zmeny ani nečakané nepríjemnosti by ste nemali očakávať. Riešte aj nepokoj v duši. Už hneď od pondelka sa zamerajte na radosť z toho, čo robíte, ako na uznanie druhých. To príde na základe výsledkov, ktoré dosiahnete, ale až koncom týždňa. Slnko máte v astrologickom dome peňazí.