Veľa noviniek v našej ponuke snackov

9. apríla 2018

Na policiach našich predajní nájdete nový svieži rad snackov. Čím je naša ponuka nová a vzrušujúca? Prináša viacero jedinečných a inovatívnych príchutí a tiež viac zdravších alternatív.

Nový rad snackov sa vyznačuje ešte vyššou kvalitou, novými príchuťami a novým balením. Ponuka je odpoveďou na potreby zákazníkov, ktorí si chcú byť istí, že si budú môcť zvoliť aj zdravšie alternatívy s inovatívnejšími príchuťami.

Kľúčovou zmenou je náhrada palmového oleja za slnečnicový olej v 30 druhoch čipsov a arašidov, úplné odstránenie glutamanu sodného z receptúry 4 druhov čipsov a soli z ďalších 2 druhov čipsov.

Pri čipsoch prechádzame z palmového oleja na 100% slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej. Práve tento druh oleja sa považuje za najvhodnejší na vysmážanie snackov. V porovnaní s inými olejmi HOSO obsahuje menej nasýtených mastných kyselín, čo zvyšuje stabilitu procesu smaženia. A považuje sa za lepšiu alternatívu aj z nutričného hľadiska. Zmenu pocítite pri 19 druhoch čipsov a 10 druhoch arašidov.

A ďalšie dobré novinky prinášame tým, ktorí si chcú pochutnať, ale nechcú sa starať, či im maškrtenie neprinesie zdravotné problémy. V kukuričných čipsoch bola zmenená receptúra v 4 druhoch, ktoré v súčasnosti už neobsahujú glutaman sodný. Ďalšie dva druhy čipsov neobsahujú pridanú soľ. Všetky druhy arašidov a semienok sa pražia – už sa nevysmážajú. Nájdete medzi nimi aj nesolené varianty.

Ale napokon – snacky sú hlavne o príchutiach. Nové rady prinášajú inovatívnejšie príchute. Ponúkajú zákazníkom nové varianty dostupné len v predajniach Tesco. Sú to napríklad čipsy s príchuťou Hovädzí steak s kajenským korením alebo Kozí syr s čiernym korením. Ak hľadáte niečo úplne nové, vyskúšajte popkorn s príchuťou syra alebo karamelu s arašidmi.

Pri všetkých produktoch sa zmenil aj dizajn obalu, ktorý prináša modernejší a jednotnejší vzhľad.