Buď.fit – príprava na leto začína už teraz

16. apríla 2018

Ako pokračuje plnenie vašich novoročných predsavzatí s programom Buď.fit? Jete zdravo a doprajete si aj dostatok aktívneho pohybu? V apríli s Buď.fit pokračujeme a prinášame novinky, které vám s udržiavaním zdravého životného štýlu pomôžu. Pozrite sa, na čo všetko sa môžete těšiť.

Práve teraz spúšťame ďalšiu fázu programu Buď.fit, v ktorej sa zameriame na prípravu tela i duše na leto. Opäť sme tak pre vás pripravili aktivity v troch oblastiach – zdravé stravovanie, zdravý životný štýl a športovanie – s ktorými vám celú cestu ku zdravšiemu životu chceme spríjemniť.

V apríli štartujeme nasledujúcu trojicu aktivít:

Správne stravovanie je to najjednoduchšie, čo môžete pre svoje zdravie urobiť. V priebehu nasledujúcich 30dní, nájdete na svojom pracovisku košík plný ovocia, čo je určite lepšia alternatíva, ako sladká tyčinka, alebo slaný junk food.

A že zdravo jesť sa nemusí len v práci, ukážeme s vašou pomocou aj v oblasti udržiavania zdravého životného štýlu. Počnúc dneškom, beží súťaž o najlepší zdravý letný recept. Uvarte, alebo upečte čokoľvek zdravého a ľahkého z Tesco vajec, mlieka a ovocia a pochválte sa receptom i fotkou všetkým svojim kolegom. Tí potom budú hlasovať o víťazoch, ktorých vyhlásime v polovici mája.

Spoločne s tým, pripravujeme s odborníkmi sériu článkov, ktoré vám ukážu, že zhodiť nadbytočné kilá, je možné aj behom 30 dní. Zapojte sa v máji do 30 dennej výzvy a ukážte nám svoj úspech s dvoma fotkami – na začiatku a na konci výzvy. Tri najlepše premeny odmeníme!

Nakoniec sme pripravili sútaž aj pre športovcov medzi nami. Rozpálte svoje lýtka a zapojte sa do cyklistického zápolenia s kolegami z Tesca. Sútažiť budeme v počte najazdených kilometrov a celkom devät najlepších bajkerov sa môže tešit na výhry.

Pridajte sa do programu Buď.fit, zdieľajte svoje fotky a videá v špeciálnom fotoalbume a povzbuďte svojich kolegov k zdravému životnému štýlu a lepším športovým výkonom. Ukážte, že na to máte a urobte niečo pre svoje telo.

Dúfáme, že sa vám jarné aktivity budú páčiť a že si program Buď.fit užijete.