Vy rozhodujete, my pomáhame 4 – hlasovanie bolo spustené

7. mája 2018

Dnes bola spustená hlasovacia fáza programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“ a bude trvať do 4. júna. V  tejto fáze môžu zákazníci priamo podporiť svoje obľúbené projekty a súčasne organizácie môžu bojovať o hlasy a propagovať svoje projekty v našich obchodoch.

Ide naozaj o veľa a organizácie veľmi potrebujú vašu podporu. Nižšie nájdete niekoľko tipov, ako môžete motivovať zákazníkov k hlasovaniu a organizáciám uľahčiť propagovanie ich projektov v priestoroch našich pobchodov:

  • nezabudnite zákazníkom, ktorí nakupujú v Tescu, dávať žetóny skôr, ako odídu od pokladne,
  • pripomínajte zákazníkom, že týmto malým žetónom môžu urobiť veľa dobrého,
  • pozvite miestne dobročinné organizácie do obchodov – umožnite im propagovať ich projekty na ploche predajne – buďte prívetiví a nápomocní,
  • nevynechajte príležitosť stretnúť sa so zástupcami samospráv a čo najviac využite ich podporu,
  • nezabudnite fotografovať (alebo natáčať!) všetky tie úžasné veci, ktoré sa odohrávajú vo vašej predajni. Buďte inšpiráciou pre ostatných!

Tento rok Tesco podporí nielen organizácie s najväčším počtom hlasov, ale odmení aj druhé a tretie miesto v regióne. Víťazi získajú ceny v hodnote 1 300 Eur, 600 Eur a 300 Eur .

Neváhajte a podeľte sa o aktivity, ktorými podporíte projekty zapojené do hlasovania v programe „Vy rozhodujete, my pomáhame“ na vašich obchodch, prostredníctvom tohto fotoalbumu. Tešíme sa na všetky vaše príbehy!