Horoskop pre kolegov 14.5.-20.5.2018

14. mája 2018

Baran 20.3. – 19.4

Vaša náladovosť bude robiť problémy viac iným než vám. Mali by ste však brať ohľad na ostatných, budete ich potrebovať. Vo financiách sa pletiete do niečoho, čo nie je vaša parketa. Nechajte to odborníkom. V láske nebude treba veľa slov, hneď zistíte, na čom ste.

Býk 21.04. – 21.05.

To, čo je neznáme, by vás nemalo desiť, ale skôr priťahovať. Ak chcete niečo zmeniť, tak zmena tentoraz musí prísť zvonka. Vaše vnútorné sily by na to nestačili. Vo financiách je opatrnosť cnosť, ale nie vždy. Môžete skúsiť riskovať, ale určite nie všetko. V láske rešpektujte želanie partnera, ale mali by ste ho prispôsobiť na svoj obraz.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Budete mať v sebe niečo, čo vás bude poháňať ako dynamo aj vtedy, keď ostatní nebudú vládať. Pozitívne myslenie je však základom. Vo financiách si nájdete dobrú taktiku, ale budete mať problémy dôsledne ju dodržiavať. V láske radšej neimprovizujte.

Rak 22.06. – 22.07.

Pristupujte ku všetkému aktívnejšie. Máte šancu presadiť svoje myšlienky alebo aspoň pretlačiť ich do plánov iných ľudí. Bolo by škoda nevyužiť túto možnosť, nemusí sa tak rýchlo znova naskytnúť. Vo financiách verte svojim krokom, aj keď spočiatku nemusia byť úspešné. V láske sa všetko dostane do správnych koľají aj bez vášho pričinenia.

Lev 23.07. – 23.08.

Dôležité veci pôjdu ako po masle, u tých ostatných je to jedno. Môžete sa konečne venovať aj sebe, nielen pracovným povinnostiam. Dajte si do poriadku všetko, čo ste predtým zanedbali a pri čom vám už bliká výstražné svetielko. Vo financiách si nájdete priestor, ktorý vám môže zabezpečiť ďalší dodatočný príjem. V láske vám chýba viac hravosti. To sa však dá ľahko a rýchlo napraviť.

Panna 24.08. – 23.09.

Budete si môcť dovoliť aj to, čo iní ani len neskúsia. Je to otázka sebavedomia. Mali by ste sa však držať rozumnej miery, aby vám neprerástlo cez hlavu. Vo financiách bude dôležitý aktívny prístup. Ak sa chopíte iniciatívy, musíte uspieť. V láske sa budete chvíľu hľadať, ale nakoniec sa vám to podarí.

Váhy 24.09. – 23.10

Vykašlite sa na systémové riešenia. Teraz bude treba hasiť požiar, vtedy sú všetky prostriedky dobré. Hektická atmosféra ukáže, kto sa hodí pre tímovú prácu a kto nie. Dajte do toho všetko, na oddych budete mať dostatok času cez víkend.. Vo financiách sa vám podaria niektoré šikovné ťahy. Nenamýšľajte si ale, že to tak bude fungovať stále. V láske sa vám partner zverí s tajomstvom. Nesklamte jeho dôveru.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Prichádza adrenalínové obdobie, počas ktorého sa môže stať hocičo. Nerobte však paniku, o vás sa len obtrie. Hlavné súboje sa budú odohrávať inde, než ste vy. Vo financiách vám budú chýbať spoľahlivé informácie, sťaží vám to rozhodovanie. V láske si v prípade potreby pomôžte aj trikom. Čo partner nevie, to ho nebolí.

Strelec 23.11. – 21.12

Mali by ste si rýchlo ujasniť, kto je na vašej strane a kto nie. Vždy je dobré vedieť, od koho môžete očakávať pochvalu a od koho spochybňovanie vašej práce. Vo financiách nerátajte s rýchlym riešením. Na niektoré rozhodnutia treba viac času. V láske to nebude o partnerovi, ale o vás. Najskôr si urobte poriadok so sebou.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Budete potrebovať veľa šťastia, aby ste ušli nepríjemným povinnostiam. Ak sa vám to nepodarí, tak sa snažte, nech to máte rýchlo za sebou. Vo financiách sa dostanete ďalej, než ste predpokladali, musíte si pripraviť novú taktiku. V láske využite všetky svoje zbrane.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Pokojné dni vám prídu vhod. Môžete si oddýchnuť a lepšie sa pripraviť na ďalšie turbulentné obdobie. Je vhodný čas na upevňovanie vzťahov – nezabúdajte na ľudí, ktorí vám môžu pomôcť v budúcnosti, ale ani na tých, ktorí vám už pomohli predtým. Vo financiách sa snažte kopírovať len úspešné vzory. Ostatní nestoja za to. V láske hľadajte to, čo tam už bolo, ale niekde sa stratilo. Nostalgia vie vyvolať silné emócie.

Ryby 20.02. – 20.03.

Vyhýbajte sa stresom a keď sa to nedá, tak si aspoň robte častejšie prestávky, počas ktorých prídete na iné myšlienky. Pokoj lieči, vo vašom prípade dvojnásobne. Vo financiách nemusíte dostať to, čo chcete, napriek tomu môžete byť na tom lepšie ako predtým. V láske musí byť iniciatíva na vašej strane, na partnera sa nespoliehajte.