Otestujte si ako prví novú mobilnú aplikáciu Tesco online nákupy

25. mája 2018

Máme veľkú radosť, že Vás môžeme informovať o chystanom spustení novej mobilnej aplikácie Tesco Online nákupy, ktorú spoločne vyvinuli IT Tím a Tím Tesco online nákupy, ktorá výrazne prispeje k zvýšeniu komfortu našich zákazníkov pri nakupovaní. 

Aplikácia má množstvo nových zaujímavých funkcií, ktoré zákazníkom spríjemnia a uľahčia nakupovanie a my sme hrdí, že sa s Vami môžeme o tieto novinky podeliť už teraz, pred spustením pre zákazníkov.

Chceme zabezpečiť, aby naši zákazníci dostali naozaj prvotriedny servis, a preto sa obraciame na Vás – našich kolegov, aby ste spolu s nami už teraz otestovali možnosti aplikácie – ešte predtým, než bude oficiálne externe spustená. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť do svojho mobilného telefónu na tomto linku http://tescodl.hosting1.bitnet.hu/201805161306/tesco-sk.apk.

Prosíme, ak si všimnete nejaký problém, pošlite nám Vašu spätnú väzbu v angličtine na e-mail tescosupport@bitnet.hu. Vaše pripomienky sú pre nás naozaj veľmi cenné.

Či už budete skutočne nakupovať, alebo si len aplikáciu skúšať a prezerať si jej dizajn a texty, môžete využiť napríklad tieto nové funkcie:

– Obsahuje kľúčové promo ponuky

– Priame objednávanie podľa receptov

– Opakovanie poslednej objednávky

– Pokročilé vyhľadávanie a filtrovanie

– Skenovanie čiarového kódu produktu

– Vylepšené UX a analýza

Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na Vaše názory.

Váš Tím Tesco online nákupy