Horoskop pre kolegov 28.5.-3.6.2018

28. mája 2018

Baran 20.3. – 19.4

Chýba vám zanietenosť, ktorú má vaša konkurencia. Niektoré veci budete robiť len mechanicky, bez väčšieho záujmu. Snažte sa ich aspoň urobiť profesionálne. Vo financiách bude jasné, čo máte urobiť, ale otázne je akým spôsobom. Vyberte trvanlivé riešenie, nie lacné. V láske vám svedomie pripomenie, čo ste zanedbali.

Býk 21.04. – 21.05.

Ľudia okolo vás ocenia vaše kvality. Nemusia vám to povedať do očí, bude to zrejmé z ich správania. Nemali by ste však spyšnieť, k dokonalosti máte stále veľmi ďaleko. Vo financiách budete vedieť odhadnúť súperov, ale nedokážete odhadnúť svoje možnosti. Tam môže dôjsť k problémom. V láske bude veľa slov nanič, keď ich nebudú sprevádzať aj činy.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Niektoré záležitosti sa vyriešia aj bez vášho pričinenia. Nabudúce to tak nemusí byť. Urobte opatrenia, aby ste čoskoro nemuseli riešiť nejaké prekvapenie. Vo financiách spravte len to, čo máte, ale urobte to dobre. Na výsledkoch sa to rýchlo prejaví. V láske hľadajte riešenie, ktoré vydrží dlhšie, než len zopár dní.

Rak 22.06. – 22.07.

V práci bude fajn. Ak si tento pocit v sebe uchováte, máte šancu, že sa pokojná atmosféra nepremení koncom týždňa na nudu. Je vhodný čas na nadväzovanie nových kontaktov, ktoré vydržia dlhšie než od telefonátu k telefonátu. Vo financiách nebudete mať na ružiach ustlané. Viacero problémov sa bude dať vyriešiť len zásahom zvonka. V láske si neskáčte do reči. Aj to postačí, aby ste udržali dočasné prímerie.

Lev 23.07. – 23.08.

Dobre si rozmyslite, na koho stranu sa postavíte. Ak máte chuť bojovať, tak len za to, čo je aj podľa vás správne. Ak sa k niekomu prikloníte z vypočítavosti, môžete sa prerátať. Vo financiách trvajte na presných formuláciách, inak si každý bude dohody vykladať inak. Partner sa bude správať ako malé dieťa, potrebuje všetko počuť viackrát.

Panna 24.08. – 23.09.

Konečne sa dávate dohromady. Silné slová nebudú chvastaním, ale reálnym vyjadrením vašej chuti ukázať každému, čo všetko zvládnete. Vaše možnosti sú obrovské, energia z vás tryská ako z vulkánu. Ak vaše nadšenie strhne aj ostatných, môžete spolu dokázať veľké veci. Vo financiách budú grafy vyzerať lepšie ako naozaj dosiahnuté výsledky. V láske vás bude musieť partner popohnať, akosi ste zleniveli.

Váhy 24.09. – 23.10

Na slovo neúspech zabudnite. Ak sa budete na všetko pozerať s optimizmom, budú sa vám veci dariť. Ak by aj niečo nevyšlo, dokážete vo výsledku nájsť pozitívne prvky. Vo financiách sa pokojne pustite aj po neprebádaných chodníčkoch. Skúsenosti, ktoré získate, budú na nezaplatenie. V láske používajte slovník, ktorému partner najlepšie rozumie.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Nehľadajte univerzálne riešenie, žiadne nie je. Každá situácia si vyžaduje osobitný prístup. Vždy sa nájde niečo, čo vás môže prekvapiť. Budete musieť reagovať naozaj rýchlo. Vo financiách sa pokojnejšia situácia priaznivo prejaví aj na vašej peňaženke. V láske vám partner dá to, čo chcete a pridá aj voľačo navyše.

Strelec 23.11. – 21.12

Opatrnosť bude pre vás dôležitá. Každú vec si aspoň dvakrát overte, kým sa do nej pustíte. Problémy budú ukryté v detailoch. Ak vám však niečo ujde, vonkoncom nezúfajte. Bude dosť času na to, aby ste dali záležitosti do poriadku. Vo financiách sa nehrajte na finančného odborníka, ale nerobte z toho ani vedu. Na väčšinu vecí stačí zdravý sedliacky rozum. V láske vás milo prekvapí partnerov ústretový postoj.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Súťažte s ostatnými len vtedy, keď máte aspoň malú šancu na víťazstvo. Inak by ste sa len zbytočne frustrovali – nestojí to za to. Zvoľte si svoje tempo, ktoré vám vyhovuje. Vo financiách vám utečie jedna príležitosť, ale vzápätí príde druhá. Tú už by ste nemali pustiť z rúk. V láske bude úvod síce rozpačitý, ale celkom roztomilý.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Každé rozhodnutie vám niečo dá, ale aj niečo zoberie. Pripravte sa na to, že to niekedy môže trochu bolieť, ale pozitíva budú nakoniec prevažovať. Vo financiách urobíte správne kroky v správnom čase, ale na konečný výsledok môžu mať vplyv aj nepredvídateľné okolnosti. V láske bude plánovanie vašou veľkou slabinou.

Ryby 20.02. – 20.03.

Niektoré témy budú pre vás nové, ale mali by byť vítané. Zmeny vám dajú možnosť prekonať prekážky, ktoré doteraz boli nad vaše sily. Dávajte si však pozor, aby vás nepredbehli iní. Vo financiách sa výsledok nedá stopercentne predvídať, ale poteší vás. V láske nebudú žiadne záruky, stačí však, aby tam bola aspoň vášeň.

zdroj:internet