Horoskop pre kolegov 4.6.2018 – 10.6.2018

4. júna 2018

Baran 20.3. – 19.4

Zloženie hviezd bude priať cestovaniu. Začnete plánovať letnú dovolenku, čo vás príjemne naladí. Kvôli tomu prehliadnete nečisté ťahy, ktoré na vás robí jeden človek z blízkeho okolia. Našťastie ste takýto podraz očakávali, tak vás to nezastihne nepripravených. Všetko vezmete do vlastných rúk a nakoniec to využijete vo svoj prospech.

Býk 21.04. – 21.05.

V týchto dňoch sa na nudu rozhodne sťažovať nemôžete. Ste priam zavalený množstvom neodkladných povinností, vám to ale na dobrej nálade neuberie, práve naopak. Luna nachádzajúca sa začiatkom týždňa vo vašom znamení vám dodá organizačný talent a množstvo energie. Sily si ale rozložte rovnomerne, koncom týždňa totiž väčšina z vás môže pocítiť výraznú únavu nôh.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Nepožičiavajte nikomu peniaze. Teraz na to nie je vhodné obdobie a s veľkou pravdepodobnosťou by ste ich už nikdy neuvideli. Dávajte si pozor, aby ste sa nepopálili, pretože priveľmi dôverujete cudzím ľuďom. Radšej sa poraďte s vašim najlepším kamarátom, aby ste si dokázali od naoko skvelých nápadov udržať trochu odstup. Nemôžete sa nechať zlákať na každú lákavú ponuku, ktorá nakoniec nie je až tak atraktívna.

Rak 22.06. – 22.07.

Zaujmete sa jedným súkromným projektom, ktorý vám vezme veľa času. Úplne vás pohltí nápad, s ktorým prišiel váš partner. Je to pre vás lákavá výzva, aby ste dokázali niečo úplne nové. Vďaka tomu si dokážete, že pre vás nie je náročná žiadna prekážka. Od piatka sa bude všetko točiť okolo jednej blízkej osoby. Strhne na seba všetku pozornosť a vy sa ani nenazdáte, ako vám kvôli tomu utečie celý víkend.

Lev 23.07. – 23.08.

Niektoré témy budú pre vás nové, ale mali by byť vítané. Zmeny vám dajú možnosť prekonať prekážky, ktoré doteraz boli nad vaše sily. Dávajte si však pozor, aby vás nepredbehli iní. Vo financiách sa výsledok nedá stopercentne predvídať, ale poteší vás. V láske nebudú žiadne záruky, stačí však, aby tam bola aspoň vášeň.

Panna 24.08. – 23.09.

Čakajú vás rušné dni, ktoré si budete užívať. Vďaka jednému úspechu sa stanete hviezdou celého týždňa. Budete si užívať priazeň svojich kolegov a priateľov a zaslúžene dostanete niekoľko príjemných pochvál. Využite toto príjemné obdobie na to, aby ste požiadali vášho nadriadeného o malú službu. Či to bude povýšenie, vyšší plat alebo vytúžená služobná cesta, teraz sa vám váš sen môže konečne splniť.

Váhy 24.09. – 23.10

Konečne sa dávate dohromady. Silné slová nebudú chvastaním, ale reálnym vyjadrením vašej chuti ukázať každému, čo všetko zvládnete. Vaše možnosti sú obrovské, energia z vás tryská ako z vulkánu. Ak vaše nadšenie strhne aj ostatných, môžete spolu dokázať veľké veci. Vo financiách budú grafy vyzerať lepšie ako naozaj dosiahnuté výsledky. V láske vás bude musieť partner popohnať, akosi ste zleniveli.

Škorpión 24.10. – 22.11.

V strede týždňa vás čakajú dôležité pracovné udalosti. Mali by ste sa na ne svedomite pripraviť, aby ste nič nepodcenili. Potom už budú nasledovať dni zábavy. Dostanete pozvanie na oslavu, na ktorej stretnete zaujímavých ľudí. Nie je vylúčené, že tam nájdete aj svoju osudovú lásku. To vás nabije energiou a pomôže vám to preniesť sa aj cez zvyšok mierne nudných februárových dní.

Strelec 23.11. – 21.12

Niektoré záležitosti sa vyriešia aj bez vášho pričinenia. Nabudúce to tak nemusí byť. Urobte opatrenia, aby ste čoskoro nemuseli riešiť nejaké prekvapenie. Vo financiách spravte len to, čo máte, ale urobte to dobre. Na výsledkoch sa to rýchlo prejaví. V láske hľadajte riešenie, ktoré vydrží dlhšie, než len zopár dní.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Viete všetko, čo potrebujete vedieť, aj keď sa vám to nezdá. Stačí len zaloviť vo svojej hlave. Vo financiách hľadajte cestu, ktorá vás nezaťaží zbytočnými poplatkami. V láske neprenášajte svoju náladu na partnera. Mohli by ste ho vyplašiť. Cez víkend doprajte svojim nohám zvýšenú starostlivosť. Pod vplyvom Raka si okrem dôkladnej masáže chodidiel a lýtok, urobte ošetrujúci peeling a výsledok zakončite manikúrou aj pedikúrou v letných farbách.

Vodnár 21.01. – 19.02.

V práci bude fajn. Ak si tento pocit v sebe uchováte, máte šancu, že sa pokojná atmosféra nepremení koncom týždňa na nudu. Je vhodný čas na nadväzovanie nových kontaktov, ktoré vydržia dlhšie než od telefonátu k telefonátu. Vo financiách nebudete mať na ružiach ustlané. Viacero problémov sa bude dať vyriešiť len zásahom zvonka. V láske si neskáčte do reči. Aj to postačí, aby ste udržali dočasné prímerie.

Ryby 20.02. – 20.03.

Čaká vás týždeň ideálny pre realizovanie vašich smelých nápadov. Podpisovanie zmlúv, uzatváranie obchodov, zásadné rozhodnutia aj náročné skúšky. To všetko zvládnete hravo, plné sebavedomia a pozitívnej energie. Letné slnko vo vás rozihrá každú žilku a tak sa meníte na tornádo nežného pohlavia. Cestujte, športujte, súťažte, vrhnite sa do života plnou parou vpred!

zdroj: internet