Pozývame Vás do divadla!

26. júna 2018

Aj keď sú momentálne pred nami divadelné prázdniny, už teraz sa môžete tešiť na novú sezónu v Divadle Nová scéna, ktorá so sebou prinesie aj viacero nových inscenácií 🙂

V repertoári aj počas novej divadelnej sezóny nájdete famóznu operetu VESELÁ VDOVA, úspešný muzikál MAMMA MIA!, MAČKY, RÓMEO A JÚLIA, a na scénu sa vracia aj muzikál POKRVNÍ BRATIA a muzikál IAGO. V septembri bude v Divadle Nová scéna premiéra muzikálu RASPUTIN, kde sa v hlavnej úlohe predstaví Patrik Vyskočil, ktorého bude alternovať Dárius Koči. V marci 2019 sa môžete tešiť na premiéru muzikálu MÁRIA TERÉZIA.

Z činoherných predstavení bude v ponuke opäť obľúbená bláznivá komédia PI ČAJ MILÁČIK! a AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI. Od januára si budete môcť prísť pozrieť romantické dielo ROZUM A CIT.

Rezervujte si svoj čas na oddych a kultúru už teraz a kúpte si lístky na predstavenia v septembri a októbri. Celý program a všetky potrebné informácie nájdete na webovej stránke Divadla Nová scéna.

http://www.nova-scena.sk/program/images/vizual_rasputinweb.png http://www.nova-scena.sk/program/images/mamamia_381x535.png

http://www.nova-scena.sk/program/images/pi-caj-milacik.png http://www.nova-scena.sk/program/images/vdova2_web_ns.jpg