Horoskop pre kolegov 9.7. – 15.7. 2018

9. júla 2018

Baran 20.3. – 19.4

Vo vzťahu s partnerom vás čakajú malé nezhody, ktoré však po vzájomných rozhovoroch a kompromisoch zvládnete prekonať. Počas teplých dní nezabúdajte na pitný režim. Dostatok čistej vody vám pomôže prekonať únavu, ktorú budete tento týždeň pociťovať.

Býk 21.04. – 21.05.

Rodinné problémy pominú a vy si užijete pohodový týždeň v kruhu svojich najbližších. Využite pekné počasie na výlet do hôr alebo na kúpanie v jazere. Ak vám to pracovné povinnosti dovolia, zoberte si pár dní dovolenky a načerpajte nové sily.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Ste preťažený, unavený a cítite sa bez energie. Skúste si dopriať viac spánku alebo aktívneho relaxu v prírode. Čerstvý vzduch a zeleň vám urobia dobre aj na duši. Budete mať nové nápady a získate iný pohľad na problémy, ktoré vás dlhodobo trápia.

Rak 22.06. – 22.07.

Sklamú vás ľudia, o ktorých ste si mysleli, že budú pri vás vždy stáť a pomáhať vám. Budete však mať dosť energie a síl, aby ste všetko zvládli aj sami, čo posilní vašu sebadôveru. Počas víkendu sa snažte čo najviac si oddýchnuť. Zájdite si na masáž alebo na jógu.

Lev 23.07. – 23.08.

Pochybujete o vašich rozhodnutiach, ktoré ste urobili v nedávnej minulosti. Rozmýšľate o zásadnej zmene vo vašom živote, no bojíte sa urobiť konečné rozhodnutie. Nechajte si ešte pár týždňov na rozmyslenie a až potom sa rozhodnite, podľa toho, ako sa budete cítiť.

Panna 24.08. – 23.09.

Chýba vám v živote stály partner, ktorý by bol pre vás oporou v živote. Single život má však tiež veľa výhod, na ktoré netreba zabúdať. Užívajte si leto s priateľmi pri dobrom víne alebo vyrazte s kamarátkami k moru a možno stretnete aj svoju letnú lásku.

Váhy 24.09. – 23.10

Práca vám ide od ruky a všimnú si to aj vaši kolegovia, ktorí vašu prácu ocenia. Dobrý týždeň váš čaká aj v osobnom živote. Zažijete nové stretnutia, príjemné chvíle s rodinou a budete sa cítiť plný energie a nových nápadov. Nebojte sa spontánnych výletov – prinesú vám nové zážitky.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Dobré rady do života a oporu hľadajte u starších a skúsenejších. Ponúknu vám na situáciu iný pohľad a vám sa tak bude ľahšie rozhodovať, čo je pre vás správne urobiť. Nebojte zmien a nových výziev v živote. Začiatky budú ťažšie, ale po nejakom čase sa vám všetko v dobrom vráti.

Strelec 23.11. – 21.12

Počas tohto týždňa budete získavať späť svoju stratenú sebadôveru. Nepôjde to ľahko, ale musíte si uvedomiť, že všetko zvládnete a situácia sa časom upokojí. Energiu čerpajte hlavne na slnku a čerstvom vzduchu. Vyberte sa do lesa alebo na dlhšiu víkendovú túru.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Cítite únavu, ktorú spôsobilo veľa povinností v práci. Ku koncu týždňa skúste poľaviť v pracovnom tempe a dopriať si zaslúžený oddych. Po práci načerpáte energiu športom alebo stretnutím s priateľmi. Tí pre vás budú oporou počas náročnejšieho obdobia.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Túžite cestovať a spoznávať nové krajiny. Zoberte si na pár dní dovolenku a vydajte sa spoznávať. Nové prostredie vám dodá novú energiu. Počas víkendu si užívajte bohatý spoločenský program. Vyrazte do kina, s priateľmi na víno alebo na záhradnú párty.

Ryby 20.02. – 20.03.

Prehodnocujete svoju minulosť a zvažujete nové výzvy do budúcnosti. Cítite, že prišiel čas na zmenu, ktorej sa už neviete dočkať. Počas leta zažijete dobrodružstvo, spoznáte nové krajiny a stretnete nových ľudí. Možno medzi nimi nájdete aj svoju spriaznenú dušu.

Zdroj: internet