Horoskop pre kolegov 16.7. – 22.7. 2018

16. júla 2018

Baran 20.3. – 19.4

Budete mať pocit, že je okolo vás príliš ticho a že sa nudíte. Kľud je však presne to, čo teraz najviac potrebujete. Budete sa môcť sústrediť na veci, ktoré ste nedotiahli dokonca a na ktorých vám záleží. O partnerovi nemusíte pochybovať. Bude stáť pri vás a podporovať vás.

Býk 21.04. – 21.05.

Vaše názory a postoje prejdú veľkou skúškou. Budete si musieť za nimi pevne stáť, aby ste sa v práci, ale aj v súkromnom živote presadili. Nakoniec si však na svoju stranu získate viacerých ľudí a to vám dodá energiu. Dávajte si pozor na svoje výdaje – radšej si niečo ušetrite a nemíňajte bez riadneho uváženia.

Blíženci 22.05. – 21.06.a

Nebuďte zbytočne skromný a poukážte na svoju dobre odvedenú prácu. Buďte sebavedomý a hrdý na svoju prácu, a kolegovia vás časom naplno ocenia. Neprispôsobujte sa partnerovi vo všetkom, presaďte si aj svoje názory a požiadavky. Váš vzťah sa tým upevní.

Rak 22.06. – 22.07.

Bude sa vám dariť v pracovnom, ale aj v súkromnom živote. Čaká vás týždeň plný úspechov, zážitkov, stretnutí s priateľmi a na víkend sa vydáte do hôr. Takýto pohodový týždeň ste už potrebovali ako soľ, kedže posledné týždne boli náročné. Teraz si dokonalo oddýchnete.

Lev 23.07. – 23.08.

Presne viete, čo chcete, no nemáte dostatok energie na uskutočnenie svojich túžob a snov. Nevzdávajte sa, časom získate novú energiu a všetko pôjde lepšie. Zatiaľ sa venujte sebe a svojím záujmom. Vyskúšajte nový šport alebo sa prihláste na jazykový kurz.

Panna 24.08. – 23.09.

Nespoliehajte sa zbytočne na ostatných, ale len samy na seba. Viackrát sa vám už vaša dôvera vypomstila, preto si tentokrát rozmyslite, na koho sa budete spoliehať. Všetky problémy zvládnete aj samy a posilníte si tým aj svoju sebadôveru.

Váhy 24.09. – 23.10

Zbytočne sa naháňate a máte pocit, že musíte stíhať úplne všetko. Musíte si však uvedomiť, že to nie je možné, pretože nikto z nás nie je dokonalý. Doprajte si zaslúžený oddych a spomalte svoje tempo. Vaše telo a aj duša vám za to určite poďakujú.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Riešenia na svoje problémy nehľadajte u druhých, ale priamo v sebe. Musíte si vedieť odpovedať na dôležité otázky a určiť si vaše priority, od ktorých sa budú odvíjať ďalšie kroky vo vašom živote. Nemusíte sa však rozhodnúť z minúty na minútu – doprajte si čas.

Strelec 23.11. – 21.12

Niekedy odsúdime človeka skôr, ako ho poriadne stihneme spoznať. V tomto týždni si budete musieť upraviť svoju mienku na niektorých ľudí, ktorých ste predtým videli v zlom svetle. Každý sa môže mýliť, preto si to nemusíte vyčítať. Stačí, keď dáte človeku druhú šancu.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Snažte sa dotiahnuť svoje projekty do úspešného konca, aj keď to bude vyžadovať všetku vašu silu. Vaša snaha bude ocenená a vy si budete môcť cez víkend konečne vydýchnuť a dopriať si zaslúžený oddych. Vybehnite s kamarátmi do prírody alebo si sadnúť na terasu na víno.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Chcete všetko hneď, a ak sa vám to nedarí, ste frustrovaný. Uvedomte si, že pozitívne zmeny vo vašom živote potrebujú čas. Niekedy budú lepšie dni a niekedy zasa horšie, to však neznamená, že sa neposúvate vpred. Doprajte si čas a nebuďte na seba taký prísny.

Ryby 20.02. – 20.03.

V práce nastane viacero chaotických situácií, s ktorými si však ľahko poradíte, čo ocenia aj vaši kolegovia. Posilníte si sebadôveru a práca vám pôjde ešte viac od ruky, lebo si budete veriť. Nezabudnite si cez víkend dopriať zaslúžený oddych a vyraziť do prírody.

Zdroj: internet